Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon szeret ez a lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon szeret ez a lány?

Figyelt kérdés

Sokat lógok együtt egy csajjal, hol ketten hol többen szoktunk lenni. Ha elmegy mellettem mindíg integet vagy beszól valamit. :)

Ha "véletlen" kihagyok egy találkát akkor letol, hogy miért nem mentem.

Szokott szexuális dolgokkal poénkodni stb.

A barátságunk kialakulását is inkább ő erőltette.


Másik részről viszont néha teljesen ignorál ha többen vagyunk és barátja is van akit úgy tűnik, hogy szeret is.

Nem hiszem, hogy a zsánere lennék, de a barátja sem egy adonisz.


Ezek azok a dolgok amiket én szűrtem le. Kérdezzetek nyugodtan, mert ennyiből nem tudom, hogy tud-e valaki válaszólni.


2012. aug. 4. 20:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem szeret. :) Olyan sok naiv ember van.
2012. aug. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

"nem szeret" XD

Hát köszi a választ, asszem dobhatom kifelé a személyre szóló ingyen szex Lacival kuponjaimat! XD


A többi válasznál ha nem gond akkor kifejtenétek, hogy miért gondóljátok ezt vagy azt. Annak is örülnék ha jeleznétek, hogy fiú vagy lány írt...

2012. aug. 4. 20:39
 3/8 anonim ***** válasza:
hát izé..szerintem nem igazán.. hasonló ember vagyok..én azért csinálom mert kedvelem mint HAVERT és jó vele szórakozni, hülyülni..
2012. aug. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok. :)

Igazából én úgy gondolom, hogy ez a lány ilyen típus lehet. Szeret szórakozni és te félreérted. Konkrét lépést tett már feléd? Ha szeretne akkor szeretne veled együtt lenni. De ha ennek nem adta jelét akkor nem valószínű, hogy szeret.

26/L

2012. aug. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem tetszel neki... nekem is van egy ilyen csaj haverom, én most ismerkedtem vele össze, tökre ilyenek a dolgai, amket leírtál: tehát, mindig integet, köszön(még amikor csak látásból ismertem)... ösztönből rájöttem, hogy teteszek neki, 2 barátnője, az én legjobb csarhaverjaim közé tartoznak, és elmondtam nekik, hogy jól érthettem-e... aznap ír az egyikük: a ..... belédesett(vagy valami hasonló írás)
2012. aug. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hát azért annyira nem vagyok jófej, hogy csak azért lógjon velem. XD

Am 10-es skálán kb 7-8 körüli vagyok és nincs nagyon a környezetünkben jobb pasi (szerencsémre).


Igazából az a probléma, hogy komoly kapcsolata van, bár szokott néha panaszkodni, hogy elvan hanyagolva.

Sokat lóg közösségi oldalakon, szerintem csak azért, mert szereti ha kapja a bókokat.

A szexel is lehetnek problémái.


Hogy konkrét lépést tett-e? Nem, de én sem pedig ennyire még senki sem tetszett...


Úgy tűnik, hogy nagyon élvezi amikor rólunk pletykálnak, hogy biztosan van valami köztünk...

2012. aug. 4. 20:58
 7/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok. :)

Ha ennyire tetszik neked ne legyél már ilyen, menj oda és beszélj vele. Vagy kapd el facen és kérdezd ki. Sok sikert. :)

2012. aug. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Jah megkérdezni egyszerű lenne, de azért vagyok ennyire bizonytalan, mert egyelőre annyira mást várunk az élettől.

Én 23 vok ő meg 30...

2012. aug. 4. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!