Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezeket miért mondta? Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezeket miért mondta? Van ennek értelme?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Először is leírnám hogy egy külföldi barátomról van szó,aki nem tud magyarul de leírnám hogy miket mondott mert kíváncsi vagyok hogy csak hülyeségből írta,vagy van oka.Mivel magyarul nem tud,ezért angolul beszélünk,és a múltkor kicsit talán durvákat mondott.mondta hogy,,Wanna fuck" meg olyat hogy ,,funny bitch" és az volt lehet a csúcs h ,,im gonna fuck you tonight" .meg kérdezet utána hogy ,,did you think i was kidding?"


na csak annyi a kérdés hogy ilyenkor bekattant,vagy csak hülyült?vagy ilyen módon juttatta esetleg eszembe hogy bejövök neki?


2012. aug. 5. 01:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyet nevezed "barátnak"?


Amúgy igen széjjel akar kúrni

2012. aug. 5. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Cicuskaaa123 ***** válasza:
100%
Szerintem viccelődött:D
2012. aug. 5. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
ez egy BOT
2012. aug. 5. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 bence12344 válasza:
100%
XDDD Jó kis barátód van xD jól meg akar kurni kb sztem ennyit akar :D sok sikert a továbbiakban
2012. aug. 5. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az ilyen nem barát! Csak le akart fektetni, nagyon szépen fogalmazva...!
2012. aug. 5. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
vagy be volt szívva rohadtul, vagy egy pööcs (asshole ha így jobban tetszik) :D
2012. aug. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!