Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miattam össze veszett 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miattam össze veszett 2 legjobb barát. Mit tegyek? Helyrehozható a dolog?

Figyelt kérdés
Egyik srác,legyen Józsi:D nyomult rám,de akkor nem akartam senki,így az idő múlásával legjobb barátok lettünk,szinte testvérek!Közben megtetszettem barátjának,vele elvoltam kavartam,kiderült,hogy legjobb fiú barátom belém szeretett,ez megtudta haverja és piszkosul összeveszett vele.Persze ilyenkor én vagyok a hibás mindenért,egem szid mindenki,hogy a kis kur**,de én nem tudtam,hogy szeret,mert áll. nagyon szerelmes volt egy lányba,mindig mentünk neki venni ajándékot,meglepte,ezért nem gondoltam,hogy van valami.Ki szeretném békíteni őket,de keményfejű mind a kettő.Mit tegyek? holnap elhivjam hozzám őket,üljünk le és beszéljük meg?? tudom hogy szeretik,hianyoznak egymásnak,de nem engednek. :(
2012. aug. 5. 12:24
 1/2 anonim ***** válasza:
41%

Ha kemény a fejük használj keményebb kalapácsot.

Ezt képletesen is lehet érteni. Találj ki valamit ami segíthet a dolgon. Mivel mi nem ismerjük őket, nem tudjuk mi lenne a megoldás. A válasz benned van lányom... XD

2012. aug. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Elég nehéz esetnek tűnik, de talán tényleg az lenne a legjobb, ha összehívnád őket, és elmagyaráznád nekik, hogy neked milyen érzéseid voltak, te mit hittél, és hogy nem akartad, hogy ez legyen. Talán akkor megértik. Azt tudom még javasolni, hogy egyikükkel se kavarj, mert abból csak baj lesz. Ha meg már semmi nem használ, akkor talán hagyd ott mind2-őt, és akkor talán észhez térnek, vagy akkor idővel kibékülnek.
2012. aug. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!