Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Na most ezzel mit lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na most ezzel mit lehet tenni, vagy csak nekem idegölő ez?

Figyelt kérdés
Meg tudok őrülni a legjobb barátom csajától, eleinte még jól megvoltunk de aztán elköltözött. A barátom meg egyfolytában MSN-ezik vele meg, ha együtt vannak akkor elérhetetlen, arról nem is beszélve, hogy bármit megbeszélünk, hogy csinálunk valamit (motorozunk, grillezünk vagy bármi. ) abból úgyse lesz semmi, mert ő a csajjal van. Én tényleg mindent elnézek a srácnak de ez már kezd elviselhetetlen lenni. Persze legyen vele hétvégéken meg minden de legalább egy SMS re válaszolhatna. Nem hiszem el, hogy nincs egy perce válaszolni. Az állandó MSN-ezés a csjjal meg kiborító, ha dumálunk (személyesen) néha 5 percet kell várnom a válaszára.

2012. ápr. 7. 14:09
 1/3 anonim ***** válasza:
ugye azt nem gondolod, h majd dobja csak a te kedvedért a csajt? :D
2012. ápr. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 lila nyuszi ***** válasza:
Találj magadnak csajt...
2012. ápr. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

persze, hogy nem akarom, hogy dobja a csajt, ez hülyeség de akkor is engem megőrít az állandó MSN-ezés


egyébként igen egy csaj megoldás lenne rajta vagyok :D

2012. ápr. 7. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!