Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én 1 12 éves lány vagyok! És...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én 1 12 éves lány vagyok! És 1 15 éves fiúval találkozok és neki tetszek és nekem is ö csak ös szeretne smárolni mit csinájak? énekem ez lesz az elsö de hazuttam neki mert azt montam hogy már smároltam de nem mit tegyek? Segicsetek lécy sürgös!

Figyelt kérdés
2009. júl. 19. 15:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
90%

előző vagyok szóval: tedd a kezed a srác mellakasára, turj bele ahajába v karold át közben...

aztán először csak leheletnyi csokot adj a szájára(de ne nyelvel:D) aztán a finom puszi után jöhet a nyelves, nyugi ezen nincs mit magyarázni ráérze majd, szoval ekkor át fogjátok tenni 1más nyelvét amásik szájába...ekkor körözhetsz érzékien a szájába vele, néha átmozdithatod közben a fejed 1ik oldalrol a másikra...de ha már itt tartasz onnantol már tudni fogod h tovább...tanács: a fogakkal vigyázz, ne fogazz!és először legyél gyengéd :)

2009. júl. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
*v is nem az előző voltam hnem a 15:31es:)
2009. júl. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
m iaz h ne fogazzon ?
2009. júl. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem meg kellett volna mondani az igazat, ha ezért elhagy, akkor nem is szeretett, csak ki akart volna használni! De csak akkor csókolózz akár hány évesen is, ha szeret, tisztel Téged ő is és Te maximálisan bízol benne!!!
2009. júl. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Velem is pont ugyanez volt... :) A korok is stimmelnek... Már a randi elején le akart smárolni, én nem akartam, mert nem is igazán tetszett meg semmi (ez hosszú sztori :D), haza kísért, de még mindig tágítottam, egész úton azt akarta, de én nem voltam biztos ebben, ezért nem hagytam...ha jól emlékszem, pár hét múlva szakítottam vele...mondjuk én nem mondtam neki, hogy már smároltam...


A lényeg, ha tetszik/szereted nyugodtan, akkor menni fog magától, de ha nem vagy benne biztos, akkor inkább gondolt át magadban...ez ugyanolyan fontos, mint az első szeretkezés. Ne azért történjen meg, mert ő akarja!


Sok sikert! :)

2010. máj. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Figyelj a smárolás ösztönös cselekvés nem lehet előre begyakorolni. Ha csak attól félsz hogy elbénázod nyugottan smárolj vele , nem fogod elbénázni
2010. jún. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!