Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha felajánlanának nektek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha felajánlanának nektek egy hatalmas összeget azért, hogy lefeküdjetek vele meg tennétek? Annak ellenére, hogy kapcsolatban vagytok?

Figyelt kérdés
2012. aug. 5. 15:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Nem. Egy normális ember nem csalja meg a párját. 19/F
2012. aug. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%
Határozottan nem,még akkor sem,ha nem lennék kapcsolatban.Ha valakihez vonzódom és le akarok feküdni vele,akkor nem kell a pénze,ha meg nem akarom,akkor annyi pénzt nem tudna adni,hogy megtegyem.
2012. aug. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 galen malek ***** válasza:
15%
igen utólag odaadnám páromnak és bocsánatot kérnék tőlle (na persze csak a felét :) )
2012. aug. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
21%
ha kapcsolabn vagyok akkor tényleg nagy összegért, de csak a párom beleegyezésével. a tudta nélkül biztos nem.
2012. aug. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Bárkivel :)

21f

2012. aug. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 BlackSword ***** válasza:
100%
Nem... Még ha egyedülálló lennék sem... A becsületem nem eladó...
2012. aug. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nem. Ez már prostitúció. A másik, hogy ha a párod megtudja nem is biztos, hogy azért hagy el, mert megcsaltad, hanem azért, mert pénzért.

20L

2012. aug. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
68%

Aki itt "nem"-et írt, vajon elképzelte-e, mit jelent a hatalmas összeg? Mert szerintem nem párszázezer, vagy -millió forintot érdemes elképzelni. Amikor a nagyszülők nehezen fizetik a gyógyszert és kb. vagy esznek, vagy egészségesek lesznek, ti otthon a számláitokkal bajlódtok, apád kocsiját most törték össze és a biztosító nem hajlandó fizetni, az autó nélkül pedig apuka nem tud dolgozni, szerintem egy éjszaka senkinek sem túl nagy ár, hogy ezeket a problémákat egy csapásra megoldja.


Tisztelem és szeretem a hűséget, párkapcsolatban fontosnak tartom, de gondolkodásra buzdítalak titeket: ha minden rossz összejön és csak ennyit kell megtenni, megtagadnátok ezt a családtól?


Kiemelt eset, ha az illető ráadásul ápolt és vonzó, valamint összeillik veletek az ágyban. Akkor is ugyanaz volna vajon a döntésetek?


21F


u.i.: mindezt úgy írom, hogy reflexből "nem" a válaszom, de a fentieket végiggondolva már nem egyértelmű.

2012. aug. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 BlackSword ***** válasza:
Akkor neked és a becsületednek van értéke... Annyit is érsz akkor... Gratulálok...
2012. aug. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Fontos a becsület, de nem áldoznám föl a családomat azért, hogy a becsületem megmaradjon.
2012. aug. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!