Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerettél már bele olyanba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerettél már bele olyanba akivel eddig csak msn/skype-on beszéltél de az ország másik felében lakik? :D

Figyelt kérdés
Milyen érzés, hogy oldottad meg, vagy esetleg mért gondolod ezt hülyeségnek hogy lehetséges?... :P Ilyesmi válazokra vagyok kíváncsi
2010. jan. 31. 21:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
fúú halod első látásra igen ..de első " rezgő figyelmeztetésre" még nem
2010. jan. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

hogy oldottam meg?


odamentem, majd elszöktünk a Pandorrára

2010. jan. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
igen és ő lett a szerelmem(L)
2010. jan. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

nem. de viszont egy nagyon nagyon nagyon jó barátom lett.kár h messze van:(

és te kérdező?

2010. jan. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
21:28-as vok.de kezdem ezt érezni :S pedig nem lenne jó.ugye a távolság :S
2010. jan. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Jaja, és elvileg kölcsönös is volt. Szerencsére nem sokkal később költöztem oda, ahol lakik. Csak annyi volt a bökkenő, hogy beijedt, és nem mert találkozni velem... Nem baj, volt egy szép 1,5 hónapom :)
2010. jan. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 khrisztike válasza:
Voltam... nagyon rossz volt.. hónapokig csak beszélgettünk aztán elmentem hozzá.. ott töltöttem egy napot, és mikor búcsúzkodtunk megmondtam neki h ennek nincs értelme.. könnyek között elváltunk.... utána sokáig nem dumáltunk.. de mostanában újra felkeressük egymást neten és most jó barátok vagyunk:)
2010. jan. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen,de kár volt. Inkább kitöltötte az űrt a lelkemben amit egy másik okozott.Épp tegnap töröltem le,mert már nem bírtam.Én szerettem,ő bunkózott,pedig állítólag nagyon jó barátok voltuk..na persze:/
2010. jan. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát... a legjobb barátnőmet interneten keresztül szereztem. Két évig beszéltünk, mikor leutaztam hozzá és nagyn jól elvoltunk. :)

De volt már ilyen... legalább is, az úgy volt, hogy személyesen láttuk egymást két óráig kb, msn cím csere, és msn-en szerettem bele igazán... aztán a többi talik... csak nem volt kölcsönös...

2010. febr. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Két hétig "jártam" egy sráccal, aki 300 kilóméterre lakik tőlem. Aztán rájöttem, h ez csak egy tini-hóbort volt, és azóta ráleltem az Igazira. :) Igazából amúgy is véget vetettem volna annak a kapcsolatomnak, de főleg így, h jött a nagy Ő.
2010. febr. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!