Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek milyen udvarlás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek milyen udvarlás jönn be, és mit mondjon nektek egy srác hogy viszonoznátok az ismerkedést?! Kort is írjatok légyszi!

Figyelt kérdés
2012. aug. 5. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem az tetszik ,ha elsőnek szemez velem ,rám mosolyog ,és (adjaazég!) oda is jön hozzám.

Elég egy köszönés és ,hogy megjegyezze csinos vagyok.

Onnantól nyert ügye van!:)

15

2012. aug. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem kell semmilyen előre bemagold szöveg, elég ha egy természetes mosollyal megkérdezi, milyen napom volt (és nem azt, hogy mizu!). Így szívesen mesélek neki, és elindulhat a beszélgetés. :) 17
2012. aug. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi aranyosak vagytok ! :)

18/f

2012. aug. 5. 20:10
 4/6 anonim ***** válasza:

Jöjjön oda hozzám és rögtön egy témával nyisson. Ami nem árt, ha érdekes.

Elegem van abból, hogy oda jönnek hozzám és tőlem várják az égi áldást.

Nekem még csak az sem igényem, hogy elmondják milyen csinos vagyok, valószínűleg magamtól is felfogtam, hogy tetszek neki. folytonos beszédtéma.

És nem kellenek sablon kérdések: hány éves vagy mit tanulsz mizu miért vagy itt blabla..

2012. aug. 6. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok 19
2012. aug. 6. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Kérdezzen valamit, kérje a véleményemet valamiben, de ne direkt rohanjon le, hogy bejövök neki, mert akkor összestresszelem magam és nem lesz a dologból semmi. A jelenlegi pasim indirekten nyitott, véleményemet kérte valami hülyeségben, ezen jót röhögtünk és kávézás lett a vége :)


(25)

2012. aug. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!