Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire gáz az ha lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz az ha lányt akarok megkérni arra hogy leborotválja a heregolyómat?

Figyelt kérdés
Mert én félek. Vágtam már meg párszor, meg elvileg a csajoknak ügyesebb a kezük.

2012. aug. 6. 09:43
1 2
 1/15 Mókusgyilkos ***** válasza:
hát ha van olyan csaj aki erre hajlandóságot mutat akkor ki nem szrja le h gáz-e :D akár még jól is elsülhet v is hát akár még el is sülhet XD
2012. aug. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De eddig még csak szőrtelenül álltam elő vele amikor kellett csajok elött, csak most félek mert multkor nagyon megvágtam.Nem fogják undorítónak találni?
2012. aug. 6. 09:45
 3/15 anonim ***** válasza:
Az a lényeg te minek tartod. Ha nem szereted, akkor leborotválod. Nem biztos, hogy jó ötlet másra bízni, mivel ő nem érzi, hogy mennyire kell rányomni a pengét, és simán megvághat többször is, ami ott len egy kicsit necces. Én nem borotválom, mert megvan a véleményem róla, de minden ember más és más.
2012. aug. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Húzz rá gumit, nem látják:D Addig meg sztem nincs baj, míg nem nyisszantod le egészen.

Amúgy meg..milyen csajok?:D

Napiszexhírdetés..:D

2012. aug. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Mókusgyilkos ***** válasza:

oké szóval most arról beszélünk h van 1 bnőd és őt kérnéd meg vagy van pár csaj akivel kavargatsz és őket ?XD első esetbe végül is kivitelezhető második esetbe már azért van némi rizikó. am ők talán nem borotválják ? v miért lenne undorító? tudtommal ők csajok szóval a pénisz + herék jó dolgok szőrük nekik is van nem látom mi benne az undorító sőt utána még lehet is 1 jó nagyot ..


amúgy: szerezz be 1 nyírógépet KÜLÖN erre a célra [hát v szedd szét használat után és jó alaposan tisztítsd meg a fejét] aztán csókolom persze ezzel nem tudod vágás nélkül kopaszra nyírni de 1-3 milisre simán aztán meg mégis csak férfiból vagy a férfi az meg szőrös szóval 1-3 milin ne akadjunk már fenn ha cserébe a zacsi megmarad.

2012. aug. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 okoska31 ***** válasza:

nézd, biztos van olyan csaj, akinek bejön ez a kérés - és nyilván nem azzal kell indokolni, hogy ügyesebb a keze (mert azért ezt borotválásnál nehéz előadni), hanem azzal, hogy ő LÁTJA!!!:)


azért alkalmikat ne akarj erre megkérni, majd barátnőt esetleg.

Persze ahogy férfi is lehet, aki szeret puncit borotválni, nyilván fordítva is megy - de még egyszer, ne az alkalmiakkal próbálkozz!


Én spec. elemes 4 pengés borotvával szoktam (rezeg), azzal nagyon ritkán vágom meg - de hát ha igen is kit érdekel. (mondjuk soha nem jutott eszembe, hogy csajt kérjek meg rá...) ellenben én már szívesen megborotváltam volna a csajt főleg akkor, amikor neki nem sikerült tökéletesen (hiszen még annyira sem látja a sajátját, mint mi.)

2012. aug. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 okoska31 ***** válasza:

Mókusgyilkos válaszára: egy szőrvágóval jobban el tudod vágni, mint egy effektív borotvával - már csak a két kialakítás miatti különbségből adódóan is.

Nekem ha nincs csajom, akkor hagyom megnőni - utána először a kezembe fogom a nagy szőrt, és úgy adok a szőrvágóval (hajvágó, mindegy, nem a név a lényeg:)) és amikor már kellően rövid, akkor be a zuhany alá, rakok rá tusfürdőt, és szépen megborotválom. nagyon sima lesz (nem 1-3 mm) és nem szoktam elvágni. (nagyon ritkán).

2012. aug. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

A muter barátjának a borotvájával nyírom mindig, amivel a bajszát vágja:DD

Fertőzést nem kaphatok el? Nincs barátnőm csak néha kavarok csajokkal meg van valami, így meg gázos megkérni hogy gyere már át lenyírni.

2012. aug. 6. 09:56
 9/15 Trix898 válasza:
uhh fújj..hát eléggé
2012. aug. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Használt borotvát használsz amivel más a bajszát nyírja,de ugye kitisztítod használat után? XDDD
2012. aug. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!