Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy "koptassam" le azokat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy "koptassam" le azokat a srácokat, akiktől nem akarok semmit?

Figyelt kérdés

Úgy értem, milyen szöveggel...mit mondjak nekik? Vannak köztük jó fejek is akik hajtanak, de a legtöbbjük egyáltalán nem az esetem... de viszont nem akarom őket megbántani. Eddig mindig azt mondtam hogy "bocsi, van barátom" és akkor tuti nem nyomultak tovább, de ez meg nem jó, mert nem akarok ezzel kapcsolatban hazudni... viszont mikor csak simán annyit mondtam hogy "bocsi, nem. stb stb.." akkor azt mondták hogy oké, de tovább nyomultak. Van valami ötlet?


L/18


2012. aug. 3. 01:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

nem lehet őket lekoptatni.

nem értenek semmiből...

ha szépen küldöd el őket, nem veszik a lapot, ha bunkón, te leszel a szemét k.urva...

legalábbis eddig az n+1 pasi alapján akik rám hajtottak én ezt tapasztaltam... :)

szard le őket és kész :D

18L

2012. aug. 3. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
Mondd nekik hogy éppen apát keresel a születendő gyermekednek.
2012. aug. 3. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
épp ez az, hogy nem akarok bunkó lenni, de a szép szóból meg nem értenek... ha meg elküldöm őket akkor jön az a szöveg hogy: "mi, most mi bajod van? velem van bajod? na, mond már el..." hajjj....:D
2012. aug. 3. 01:13
 4/15 anonim ***** válasza:
nálam is ez a probléma. nem tudunk mit csinálni sajnos..:D
2012. aug. 3. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Pedig amit írtam működik, főleg ha hozzáteszed hogy ikreket.
2012. aug. 3. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
jaj boci, állj már le...menj aludni:D
2012. aug. 3. 01:16
 7/15 anonim ***** válasza:
Legalább próbáld ki egyszer, nem tudom mit nem lehet ezen elhinni, a lényeg hogy komoly arcot vágj vagy esetleg reménytelit.
2012. aug. 3. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
hülyének fognak nézni... azt meg nem akarom.
2012. aug. 3. 01:22
 9/15 anonim ***** válasza:
Inkább legyen hülye az ember mint préda.
2012. aug. 3. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
fiú vagy, vagy lány?
2012. aug. 3. 01:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!