Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú aki tetszik, de ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki tetszik, de ő roma. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki tetszik, de ő roma. A szüleim eltiltottak tőle. De teljesen más mint a többi. Már kiskorától kezdve nevelőszülei vannak, és én is 1 éve ismerem. Mit tegyek? Próbáljam meggyőzni a szüleimet? Vagy tényleg felejtsem el?
2012. aug. 6. 09:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%
nem értem egy magyar ember mit esz egy etnikumban..
2012. aug. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
75%
Felejtsd el! Hiába nevelőszülei vannak, a vér nem válik vízzé.
2012. aug. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
27%
halgas a szivedre
2012. aug. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
76%

A szüleidnek igaza van,felejtsd el.

A vér nem válik vízzé.

2012. aug. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
75%
Én is megfogom tiltani a gyerekemnek, kivéve ha... Egy értelmes, dolgozó, főiskolát végzett, nem a szokásosnak mondható környezetbe felnövő személyről van szó. Miért? Mert nem akarom azt a lányomnak, ahova lezülleszthetik. Nem akarom, hogy nyomorba kelljen felnevelnie a gyerekeit, és az legyen a fő megélhetése a családjának.
2012. aug. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
67%
A szüleidnek igaza van! Felejtsd el! Nem keveredünk!
2012. aug. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
73%

A romák nem a neveltetés miatt ilyenek. Nem számít milyen családban nőnek fel, az értelmi szintjük jóval alacsonyabb mint a fehéreké. Hiába árvaház, vagy nevelő szülők, a Roma az Roma.

Felejtsd el szerintem. Kivéve, ha értelmi sérült gyerekre vágysz.


És hiába jönnek most a deslikeok, ami igaz, az igaz...

Nekem is van olyan roma ismerősöm, aki nevelő szülőknél nevelkedett, de ha gyakrabban beszélgetsz vele, látni, hogy kicsit zakkant a gyerek.

2012. aug. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
21%
9. Ez a több generációs beltenyészet miatt van. Sajnos általánosítás van, nekem is megvan a véleményem róluk, nap mint nap lehetőségem van a példányaikban gyönyörködni a munkám miatt. De azért kiemelném, hogy 10000-ből 1-ről soha nem tudnád megmondani, hogy roma, max. a színe miatt. Na, azzal az 1-el nincs bajom.
2012. aug. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Először is.


Hány éves vagy? A csávó szokareszomokaresz hány éves? Honnan ismered? Dolgozik? Mit? Mit tanul(t)? Hol él? Milyen körülmények között?


Milyen roma? Jó módú oláhzegány vagy putrikokeró? Azért az oláh között van értelmes, ismertem egyetemet végzettet és teljesen normálisak voltak, de a putrikokerókat felejtsd el.


Szal ezek nélkül nem lehet értelmesen válaszolni, de amúgy az igazi nívósabb zegányok meg amúgy sem akarnak magyarokkal keveredni. Ott fontosak a hagyományok.

2012. aug. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
75%
Pánik szerűen menekülj előle. Kerüld el nagy ívbe. Abba a családba amúgy sem illesz bele. Nekik más a szokásaik, más a "kultúrájuk".
2012. aug. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!