Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fogalmam sincs mit csináljak....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogalmam sincs mit csináljak. Valaki segítene?

Figyelt kérdés

Leszögezem:nem szeretnék beszólásokat, így is ki vagyok...

Nos: Egy éve megismertem egy fiút.Nagyon messze lakik (1000km) de beleszerettem....Összejöttünk, sokat beszélgettünk, webeztünk stb. Nemrég volt táborban és minden megváltozott.Aligha háromszor írta hogy szeret és egyszer sem mondta... ráadás ezt is mondta "A "legjobb barátnőmtől" könnyezve bucsuztunk"...lehet hogy van köztük valami bár nem hiszem...Nem tudom mit tegyek...elvileg meg beszéltük de egy csomó kérdésemre nem válaszolt... anyumat nem akarom beavatni mert elég kíméletlenül beszólogat. Valami azt súgja ennek itt kell vége legyen de nincs szívem dobni...

Segítsetek kérlek !!!


2012. aug. 6. 13:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Hogy jöttetek össze? Találkoztatok már személyesen?
2012. aug. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Agyblokkoló válasza:
10%
Szerintem szeret csak bolond most.Mindenkinél volt már ilyen.És szülöknek semmi közük ehhez.
2012. aug. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen, taliztunk már és nagyon jó volt vele.
2012. aug. 6. 13:34
 4/10 anonim ***** válasza:
Egynyáriszerelem :) Most legyen vége, majd időebb korodban, jó lesz rá visszaemlékezni.
2012. aug. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Fiatal koromban én is összejöttem egy olasz pasival,de a távolság miatt nagy szenvedésben volt részem.Úgyhogy vége is lett.Amikor elmúltam 18éves,kimentem oda dolgozni,így megoldódott a helyzet,de nem sokáig maradtunk együtt.Szóval ha nem tud egyikőtök se lépni a másik irányába,sajnos ez nem fog működni.
2012. aug. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem nagyon tudsz semmit tenni, nem működik a távkapcs.
2012. aug. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%

Őszintén?

Távkapcsolat = alibikapcsolat. Azt hiszed, van valakid, de közben nincs, mert a hétköznapokban senki nincs veled, nem ölel, nem csókol. De könnyebb azt mondani, hogy van párom, csak távkapcsolatban élünk, mint beismerni, hogy egyedül vagyunk és nincs senkink.


Ahhoz, hogy szeress valakit, ismerned kell. Neten keresztül nem lehet megismerni, csak személyesen, napi kapcsolatban, akkor is hosszú idő alatt. Neten azt mondasz, amit akarsz, még ha napi 1 órát beszélgettek, akkor is könnyű jó fejnek lenni. 24 órában nehezebb. Ha valaki nincs veled, sok olyan dolgot beleképzelsz, ami nincs benne, csak a te fejedben létezik. Idealizálod.


Tehát amit te érzel, az nem szerelem, hanem vágy - de a vágy normális dolog. Csak éppen semmire nem elég.


Ennek itt nem vége van, hanem EL SEM KEZDŐDÖTT.

Keress egy hús-vér pasit.


Ez nem beszólás, hanem vélemény.

2012. aug. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Rendben és köszönöm a segítséget...

Amugy nem vettem beszólásnak...neked van igazad.

2012. aug. 6. 13:43
 9/10 anonim ***** válasza:

Nincs mit, örülök, hogy nem sértődtél meg. :)

Persze ez csak vélemény, mert a te életedről van szó. Neked kell meghozni a döntést és neked kell viselni a döntésed következményét, akárhogy döntesz.

Azt is mérlegeld, hogy addig érdemes csinálni valamit, amígy több öröm van benne, mint aggódás, féltékenység és bánat.

És azt is, hogy ha esetleg most el lehet válni szépen és lehet barátoknak maradni, de lehet, hogy később, ha esetleg "megcsal", akkor olyan csúnyán lesz vége, hogy sokkal jobban sérülsz.

2012. aug. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Tanulj az én hibámból! Én is távkapcsival kezdtem, pedig mi talizhattunk minden hétvégén. És nem jött be. 6 év után oda jutottam, h amint lesz olyan melóm és lesz 300 ft-om kp-ban vagy a számlámon elmegyek egy társas albiba, mert rohadtul félreismertem és elegem van belőle!

Az megint teljesen más tészta ha legalább 2 ismered úgy, h napi 3-4 órát vele voltál átlagba, néha együtt töltöttétek az EGÉSZ hétvégét. Én nem. NEM VÁGNÉK BELE! legyen vége annak ami el sem kezdődött én nem csinálnám. És nem is fogom többet végigcsinálni így, h előtte meg sem ismerhettem.

2012. aug. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!