Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy olyan pasinak, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan pasinak, akinek nemcsak az arca szep, hanem a teste is jo eleg egy olyan csaj, akinek csak az arca szep, a testeben semmi kivanatossag nincs, vagy egy ilyen pasinak jo csaj kell?

Figyelt kérdés
2012. aug. 6. 14:07
 1/5 Mókusgyilkos ***** válasza:
77%

kívánatosság.. esetleg kívánatos drága szívem.

és habár a szépség NEM relatív [mielőtt a sok idiop elkezdi osztani a bölcsességét h a "szépség relatív"]

ugyanakkor az emberek ízlése különböző előfordulhat h a pasinak pont be jön a tested ahogy az is h lerókázza az első mókust akit meglát utánad.


de azért átlagba kijelenthető h habár az arc elsőbbséget élvez a testnek is ütnie kell 1 szintet.

2012. aug. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek más az ízlése. Lehet, hogy neki pont az olyan nők jönnek be, ami másnak annyira nem tetszik. Nekem is a vékony, kismellű nők tetszenek, pedig a férfiak többsége a nagyobb mellre bukik.
2012. aug. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
Elég lehet. Tudod, nekünk a belső is számít, nem úgy, mint nektek.
2012. aug. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szóval :)

Egy jóképű sportos kicsit izmosabb jó terstfelépítésű igényes pasinak:

- lehet h elég az arc

- de van akinek nem.


Ez megint emberfüggő. Láttam már jóképű izmosabb pasit rondább lánnyal mármint az én szememben az volt.

És láttam jó pasit jó csajjal.


Ez akkor derül ki hogy mik is a pasi igényei ha megismered! Addig semmiben sem lehetsz biztos!

2012. aug. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
az én barátom is ilyen kaliberű amit leírtál,és szó mi szó, én sem vagyok se túl vékony, se túl szép,és már több mint 1 éve együtt vagyunk,boldogan :)) ízlések.
2012. aug. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!