Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány évesen, és milyen körülmé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen, és milyen körülmények között csókolóztatok először? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2012. aug. 7. 02:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Én 12évesen a pasimmal egy parkban. Csodálaros volt:) 16/L
2012. aug. 7. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
12 évesen. Suliban délután. Valamiért nekem nm volt jó az első csók :| De ez van. /l
2012. aug. 7. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Még sosem.:( 16/L
2012. aug. 7. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 KocsmaNauta ***** válasza:

A piacon történt gyümölcsvásárlás közben. Oda jött egy 14 év körüli lány és csak úgy megcsókolt.


83/F


Bocs :D

2012. aug. 7. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
17/f 17 évesen, egy osztálykirándulás féleségen, a szállásunkon, egy spicces, de dögös csajjal...
2012. aug. 7. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

15 évesen. Üvegezéskor, viszont a srácba szerelmes voltam. Nagyon jó volt a csók, utána meg is lett ismételve, és nem üvegezős játék keretében.:) Amúgy ő is először csókolózott, de csak utólag tudtam meg.


Szép kis emlék. Fiatalság, bolondság, azóta már túl vagyok a 2. x-en.:)

2012. aug. 7. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
13 évesen, egy játszótéren az akkori barátommal. hát elég szörnyű csók volt, de vicces rá visszaemlékezni,főleg hogy még össze is fejeltünk. :)
2012. aug. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én 16 éves voltam a lány 17, egy kellemes októberi estén ismerkedtünk meg egy falusi dizsiben. Aztán elmentünk sétálni és a vasútállomás árnyas fái alatt elcsattant az első csók :) Aztán a buli véget ért és soha többet nem találkoztunk, nekem mégis szép emlék maradt :)

31/F

2012. aug. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

13évesen egy parkba! Tőkéletes volt

15/f

2013. szept. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!