Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy olyan pasit, aki nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan pasit, aki nagyon jol nez ki es rengeteg csajnak bejon hogy lehet elbolonditani kulsovel?

Figyelt kérdés
2012. aug. 7. 11:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szexi ruha,sportos(nem kigyúrt) szép test..,szép arc,szép haj,kb ennyi a külső.De ez nem minden,mert ott a belsőd...,azt is tartsd legalább ennyire fontosnak!
2012. aug. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

:)) imadom az ilyen embereket, akik rogton azzal jonnek, hogy aki a kulsore megy, az szanalmas, meghogy a kulso nem szamit. De azt vettem eszre, hogy aki az ilyen dumaval jon, hogy a belso szamit, a kulso nem, az mind ronda.

Nem azt mondom, hogy nem szamit a belso, de ahhoz, hogy valahogy felekltsem egy pasi erdeklodeset(aki nem ismer) nem sok eselyem van egy tokeletes belsove, es egy ronda, budos kulsovel.

2012. aug. 7. 11:56
 3/13 anonim ***** válasza:

Teljesen igazad vand :)) Én pl ma veszekedtem egy óriásit pont emiatt... Szerintem minden ilyen pasinak megvan a maga ízlése, ahogy nekem is. Ha beleesel a kategóriájába, tuti észrevesz. Derítsd ki, milyen sílus tetszik neki...


(Másrészről az előzőeknek annyi igazat tén is adok, hogy kell egy kis inteligencia is... nem igazán veszek olyasvalakit észre aki sikhülye és fogalma sincs bizonyos banális dolgokról.)

2012. aug. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

Ha nem ismersz egy csajt, akkor honnan tudod milyen belül? Magyarul ha a külső megfog, akkor közeledsz hozzá. Aki szerint ez nem így van az tényleg ronda, vagy szerencsétlen! :D Én se állok le beszélgetni egy csajjal, ha van olyan külső tényező, ami nem tetszik benne.

22/F

2012. aug. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A kedves kérdező maga felé hajlítja a tényeket,azt kérdezte,hogy egy jól kinéző valaki,aki sok mindenkinek tetszik,őt hogy tudná a külsejével megfogni.

Hol itt az egyéniségre vonatkozó rész?És senki nem azt mondta,hogy nem számít,hanem azt,hogy nem csak az számít.Onnan veszi mindenki(én is) hogy nincs másod,csak a kinézeted,hogy arról egy szót se ejtesz,csak a külsőségekről.Na persze ahhoz ész is kéne,hogy észrevedd magad...

2012. aug. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Húú,utolsó,te rendkívül okos vagy..,jár a jutifalat!!
2012. aug. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

8. vagyok megint

ugye,nem csak szitokszavakkal lehet ,meg aztán igaz is.Remélem finom az a falat,ha lehet édes legyen,édesszájú vagyok.

2012. aug. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Kedves utolso! Fosulis vagyok, 3 nyelvet beszelek folyekonyan a magyaron kivul. Elso eves fosulis leszek az iden + mindig is jeles tanulo voltam 12 osztalyon keresztul; valamint rengeteg ismerosom van tulajdonkeppen azert, mert kedves es baratsagos vagyok mindenkivel(annak ellenere, hogy soha semmilyen anyagi gondom NEM volt)
2012. aug. 7. 12:21
 9/13 anonim ***** válasza:

8. vagyok

Kérdező,lehet nem vagy vele tisztában: A jó tanuló nem egyenlő az okos emberrel.Erről ennyit,megyek enni...

2012. aug. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Valoban nem egyenlo? Mar ne haragudj, de ahhoz, hogy jeles tanulo legyel szinte minden tantargybol, ahhoz okos is kell legyel, maskepp mire adnanak nagy jegyet???
2012. aug. 7. 12:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!