Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok Niall Horan-b...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok Niall Horan-ba. Hogy kerüljek vele kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Általában csúnyának tartja a többi lány/fiú. Pedig egy angyal. Pont olyan mint én, imád nevetni, enni..egyfolytában ezt teszi, akárcsak én. Tudom, hogy nem meleg, de én szeretem. Komolyan, a telóm tele van a képeivel, vele kelek-fekszek.


16 éves srác. (biszex)



2012. aug. 7. 12:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

úúúgy indult, hogy megláttam ezt a képet róla<3 <3 (amin van egy kiló photoshop)

[link]


de extázisba estem=)

2012. szept. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
Engem sem kovet vissza Niall!
2012. okt. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Most komolyan azt hiszed hogy ezzel nincs minden harmadik lány így.Nem tudsz vele kapcsolatba kerülni pont az ilyen rajongók a leggázosabbak.Azt hiszed hogy olyan lesz mint a mesében találkoztok első látásra beléd szeret és boldogan éltek.Na egy nem így lesz ha egy dedikáláson találkozol vele akkor is csak egy leszel a 100 közül.ébredj már fel!!
2012. nov. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:

Az lehet h nm meleg de nem azt jelenti h nem biszex :)) most legyunk realistak szerintem azok a fiuk legalabb biszexek..vagy teljesen normalis az h a haverokkal puszilozunk,olelgozunk es egymas segget fogdossuk es azt mondjuk egymasnak milyen jo pasi vagy..sb..ugyan...szeretem a 1D-t ennek ellenere is..foleg ''larry''-t es kapcsolatba lepni Niallel hat eleg nehez lesz..esetleg twiteren de oszinten keves az esely arra h vissza kovetne..foleg ha allandoan azt tweeteled h ''oh..pleaseeeeeeee fallow meeee Niall!!!"irhatsz privatba is ha szeretnel dumalni :D

16/F(biszex)

2013. jún. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ne legyél szerelmes egy amerikai sztárba:)) amúgy a rajongók nem mindg gázok, pl. én sokáig igazán rajongtam(titokban) egy srác iránt(nem sztártéma), akiben magamat láttam, bár nem bíztam a dologban, de aztán ő is felfigyelt rám, és kiderült, hogy kedvel:)). ez az "igaz szerelmes" leírásodról jutott eszembe. Bár úgy értelmezem, nem is azt írtad a kérdésbe, hogy járni akarsz vele, csak megismerni valamennyire, ha ennyire kedveled, szerintem nem lehetetlen:)) az esetben, ha nem csak egy rajongónak tűnsz a sok közül:))
2013. jún. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

én meg beleestem harrybe és liambe is (hárem,haha).

na? csak annyival tudom levezetni a feszültséget, hogy fanfiction-okat írok mindkettőről. :(

2013. jún. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

amúgy egyetértek a #14-el.

előző voltam.

2013. jún. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 lilien2000 válasza:
4 es válaszolónak, az nem az igazi oldala lehetet
2015. febr. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 lilien2000 válasza:
Szerelmes?? Sok mindenki szerelmes beléjük, de én csoda folytán nem. Én nem szerelmes vagyok beléjük. Én Niall iránt testvéri szeretetet érzek. Mikor meghallottam az első zenéjüket úgy éreztem mintha 1000 éve ismerném őket! Niallt meg főként!! Én is vele fekszem vele kelek, de semmi több egy testvéri szeretetnél. :) Eszemben sincs belé esni, se másik tagba se. 1. a korkülönbség miatt. 2. nem tudok angolul ( csak úgy az alap szakvak )!! Jó pai, helyes és sok közös van bennünk. PL. én is imádom a zsiráfokat, az eggyik kedvenc állatom, én is balkezes vagyok, és én is mindenre megesküszöm. Ha egyszer találkoznék vele, jól meglennénk szerintem!! :D Legjobb báttyom lenne!! Amúgy beteges, de úgy szólítom!! :D
2015. febr. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!