Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sportos fiúk és lányok! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sportos fiúk és lányok! Ti elvárjátok a párotoktól is, hogy hasonló kondiban legyen, mint ti, kizárjátok esetleg a kevésbe fitteket ismerkedéskor?

Figyelt kérdés
Persze szeretheti valaki a sportolást, van közös téma, de testalkatilag mondjuk valaki nem bomba, de azért szeret mozogni nem otthon ülős típus.
2012. aug. 7. 15:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
47%

Osztom első véleményét,nem kérdés,hogy bomba alakúnak kell lennie a csajomnak ha én kőkeményen edzek vért izzadva.

Én elvárom,mert ha én este 10után letudok menni akkor ő is.

Ezért ismerkedek csak olyan nőkkel akiknek szintén fontos a bomba alak.

2012. aug. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
48%

Igen, a hasonló kondi az fontos. Egy pasi legyen már legalább olyan kondiban, mint én, vagy pedig jobban. Tapasztaltam, hogy a hasát növesztő, nem dagi, de azért elég husi pasival nem tudok jól kijönni. Ugyanis olyan lassú, mint a tetű. Mindig várni kell rá. Ha kirándulunk, lassan jön, ha biciklizünk, alig bírja, ha időre kell menni valahova, ő még alszik egy órát, mert lusta, Még zuhanyozni is lusta, csak a kádban ülve megy neki egy órán keresztül. Én nem bírom az ilyen lassított felvételeket. Ja és az ágyban sem egy...


És itt nem arról van szó, hogy rendszeresen sportoljon, és izomra gyúrjon, mert az izomagy sem bejövős. Csak egyszerűen egy szimpla fittség legyen már benne. És ha tudja magáról, hogy könnyen elhízik, akkor figyeljen már oda, és ne egyfolytában péksüteményeket zabáljon...

2012. aug. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
55%
Nekem nem elvárás. Nekem inkább az a fontos, hogy biztonság érzetem legyen mellette. Ami kizáró ok nálam az a cigi ill. ha rendszeresen holt részegre issza magát.
2012. aug. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!