Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szeretik a nők a buszsof...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csimi88 kérdése:

Miért szeretik a nők a buszsofőröket?

Figyelt kérdés
Ha jobban megnézzük, akkor minden buszos mellett ott áll egy nő és csacsog neki egész úton. Tudom a sofőröket sem kell félteni (tisztelet a kivételnek). Kiváncsi lennék, ki milyen sztorival tud szolgálni. Sofőrök előnyben!

2012. aug. 7. 18:33
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
55%
Én 8 évet bkvztam és egyszer nem láttam ilyet, lehet kevesebb gombát kéne tépni.
2012. aug. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
35%
Egyszer szálltam fel vidéki buszra és egy nagycsöcsű luvnya állt és beszélgetet meg minden a söfőrel én meg amikor felszálltam a kis pénzemmel jegyért úgy nézett mintha megtudna ölni a szemével hogy megzavartam őt meg a ribijét...
2012. aug. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
biztos jó a kommunikációs képességük
2012. aug. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha már a gombánál tartunk, észrevettétek hogy akárhányszor kinéz az ember a busz szélvédőjén olyan mintha hiperűr sebességre kapcsolna?? Talán ezért megy valaki buszsofőrnek...
2012. aug. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
72%

Miért szeretik a nők a buszsofőröket?

már megint általánosítasz... arra nem gondlsz hogy ahogy neked vannak ismeröseid ugy a buszsofőrnek is vannak?


Úristen! a buszsofőr is ember :O?!

2012. aug. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Nagyon bölcs meglátás volt, hogy a buszsöfőrnek is vannak ismerősei:) köszönöm, eddig nem is tűnt fel. Mindig tanul az ember... Én úgy értettem, hogy a legtöbb nő, ha meghallja, hogy buszos bácsi (elegáns öltözet, napszemüveg...stb.), akkor az az egyik lefontosabb cél, hogy bemásszon az ágyába. Tisztelet a kivételnek, természetesen.
2012. aug. 7. 18:44
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Én "vidéken" lakom, és távolsági buszokon járok mindenhova,és tényleg,minden buszsofőr mellett van egy csaj,aki végig ott van a sofőr mellett,és dumál,vihog,és ha jegyet kérsz,vagy esetleg bérletet(ami ugyebár sokkal tovább tart),akkor mérges,csak nem szól,nagyon idegesítőek...
2012. aug. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Jómagam is 7évig a babája voltam egynek.Megne sértődjenek,de elég szélhámos fajták.Úgy gondolják,hogy belefér a munkaidejükbe(és nem csak a beszélgetés,vannak ott szabad félórák is).Itt vidéken valóban nagyon trendi.De ugyanilyenek a katonatisztek és a zenészek is.
2012. aug. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Na tessék, erről beszéltem. Köszönöm a választ:)
2012. aug. 7. 18:52
 10/25 anonim ***** válasza:
71%

én mesélhetek, de én hülye kis naiv pi**a voltam.

mindenki ezt mondja, hogy csak általánosítunk, pedig ez az igazság, odavannak értük.

nekem úgy első látásra megtetszett egy buszsofőr, de ennyi, más szándékom nem volt vele. férjes asszony voltam. minden nap utaztam munkába, és hát igen, ahány megálló annyi csaj, ezt 1 évig néztem-hallgattam végig, minden csajnak ugyanazt a dumát lökte, de tényleg szó szerint.

aztán velem is elkezdett kommunikálni, nem "csak" azt a szöveget lökte, mint a többinek, elhittem, és ahogy telt múlt az idő beleszerettem, annak ellenére, hogy tudtam, hogy menyasszonya van, ő pedig tudta, hogy nekem férjem van. kb olyan egy hónapig ment a nagy ismerkedés, aztán elhívott magával, hogy az egyik helyen nagyon sokáig lesz egyedül,menjek oda vele. nemet mondtam, de addig addig nógatott, mig nem igent mondtam.

ahogyan megérkeztünk, leállította a buszt, hátramentünk, váltottunk két szót, és már meg is akar húzni. ami persze nem sikerült neki, mert hiába szerettem, a férjem nem érdemelte volna meg azt, hogy megcsaljam, valamint tudtam, hogyha megteszem, akkor semmi másra nem kellek majd neki.

bevallottam mindent a férjemnek, aki megbocsátott, de én már nem tudtam a szemébe nézni, elváltunk.


a válásom egy éve volt, munkát kellett cserélnem, hogy ne kelljen többé látnom a buszsofőrömet. folyton ha mennem kell valahova gyomoridegem van, hogy nehogy összefussak vele. egy éve nincs senkim, még mindig őt szeretem. nem tudom elfelejteni.


egyszer találkoztunk azóta, megkérdezte miért kerülöm? nem válaszoltam semmit, azon a napon is a végállomásig skalpvadászatott űzött...

2012. aug. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!