Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szeretik a nők a buszsof...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csimi88 kérdése:

Miért szeretik a nők a buszsofőröket?

Figyelt kérdés
Ha jobban megnézzük, akkor minden buszos mellett ott áll egy nő és csacsog neki egész úton. Tudom a sofőröket sem kell félteni (tisztelet a kivételnek). Kiváncsi lennék, ki milyen sztorival tud szolgálni. Sofőrök előnyben!

2012. aug. 7. 18:33
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Nem tetszenek a buszsofőrök. Édesapám is volt az 8 évig, most kamionos, már 20 éve. Nem tapadnak rá a nők, boldog anyámmal. A zenészek és a színészek viszont tényleg ilyenek :D Amúgy szerintem csak simán az ismerőseikkel beszélgetnek.
2012. aug. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Nekem negy sztorim van.


Egy akkor 17 eves lany beleszerelmesedett egy hazas, gyerekes buszsoforbe aki ki is hasznalta a szitut ugy egy evig.


Egy ismerosomnek buszsofor a ferje es korabban is csak azokkal jart, o imadja oket.


Egyszer mikor mentem haza gimibol egy sofor egy fogyatekos, nagymellu lanyt invitalt fel a lakasara az osszes utas fule hallatara.Undorito volt.


Egy videki sofor tobbszor letapizta a baratnomet m ikor szallt fel, panaszt tett, kirugtak.A sofor felesege a baratnomet hibaztatja.


En soha nem kezdenek soforrel, plane bkv-sal nem....

2012. aug. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sztorikat, nagyon tanulságosak voltak.
2012. aug. 7. 21:39
 14/25 anonim ***** válasza:
Nálunk is vannak ilyen p*csák a helyi járatokon (buszribik), és amikor felszállok, nem állnának arrébb egy centit sem, hogy elférjek mellettük. Egyszer az egyiknek majdnem a s*ggébe dugtam a jegyet a jegykezelő automata helyett! :-)
2012. aug. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim válasza:
Azért azt is vegyük figyelembe, hogy ők is csak emberek, nem egyforma mindegyik. Itt a nőknél is lehet a hiba, a sofőr meg kihasználhatja. Másrészt meg tényleg lehet, hogy egy régi baráttal, ismerőssel beszélget (esetleg rokon). Egyébként egész nap ott ülnek van hogy órákig senki hozzá sem szól gondolom jól esik nekik egy kis társaság a monotonitás mellett. A legtöbb ember csak felszáll még nem is köszön, annak ellenére hogy akár naponta találkoznak egymással.
2012. aug. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Az a legjobb,mikor az első ajtónál állnak vagy 3-an és alig tud az ember felszállni.

Sajnos errefelé az ilyen mindennapos.Oké beszélgessen(bár ez a volán szabályzatai szerint tilos) de ne úgy,hogy a busz hátuljából is lehessen hallani.Van egy lány aki nyomul a sofőrre,össze-vissza riszálja a seggét,ha felszáll egy utas,akkor ő kezeli a kasszát és a jegykiadó gépet.Ordibál,nyerít(ezt szószerint értsd).

2 olyan sofőrt ismerek,aki a családját hagyta ott,egy "kislányért".

2012. aug. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy ilyen sokan válaszoltak. Azért mégis csak van igazságalapja annak, amit írtam, hiszen ezek a példák is azt igazolják. Mi a helyzet a különjáratos sofőrökkel? Vannak sztorik?
2012. aug. 8. 14:53
 18/25 anonim ***** válasza:
Különjárati sofőröknél más a helyzet.Ott ilyet nem tapasztalok,pedig sok ismerősöm dolgozik ilyen cégnél.
2012. aug. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 Squter válasza:
jó a lyuk érzékük!
2012. aug. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Ez igaz. Énse tudom miért.

Anyám olyan munkahelyre ment el dolgozni egy éve, ahova busszal jár be. (Külön busz, csak az ott dolgozóknak).

Azóta úgy elrib@ncosodott, hogy az eszméletlen. Őis a buszsofőrökkel van "jóba", de kitudja mennyire jóba.

Tudom, hogy anyám, de akkoris. namind1. Én amúgy kifejezettem utálom a buszsofőröket. Rossz élményem volt az egyikkel, azóta undorodom az összestől.

(Meg akart erőszakolni, 14 éves koromban, mikor egyedül voltam a buszon. A mázlim az volt, hogy az egyik fiú haverom lent várt a buszmegbe, és tudta milyen a buszos csávó. Ha ő nincs ott, és nem "töri be" az ablakot, akkor .. )

2012. aug. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!