Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szeretik a nők a buszsof...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csimi88 kérdése:

Miért szeretik a nők a buszsofőröket?

Figyelt kérdés
Ha jobban megnézzük, akkor minden buszos mellett ott áll egy nő és csacsog neki egész úton. Tudom a sofőröket sem kell félteni (tisztelet a kivételnek). Kiváncsi lennék, ki milyen sztorival tud szolgálni. Sofőrök előnyben!

2012. aug. 7. 18:33
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Te jó ég, ez nagyon durva. Nem jelentetted fel? Nekem egy különjáratos sofőrrel vannak sztorijaim, akiért éltek-haltak a tinicsajok, azt sem tudták hogy rajongják körbe, és bár mindegyiknek volt pasija, mégis felkínálták magukat. Bár a sofőr nem élt a lehetőséggel.
2012. aug. 10. 21:01
 22/25 anonim ***** válasza:
Vannak olyan nők, akiknek bejön az egyenruha viselés, és szerintem ezzel lehet összefüggésben. Nekem személy szerint egyáltalán nem jönnek be. Valaki írta, hogy a katonák, zenészek sorolhatóak még ebbe a kategóriába. Én egy rock koncert után biztos szívesen lennék egy zenész társaságában!
2012. aug. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Mert a kirakatban ülünk egész nap
2012. aug. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
79%
Én nem vagyok oda a buszsofőrökért, de szerencsém van velük, mert ha futok a busz után, akkor mindig megvárnak, tekintve, hogy nagy mellekkel áldott meg a természet és ... ugye nem kell részleteznem? :-)
2013. febr. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
0%
Ki mondta h szeretik őket te gyökér?!
2013. febr. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!