Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez hogy lehetséges?

Figyelt kérdés
A hétvégén voltam egy buliban a haverokkal, és próbáltunk fölszedni lányokat, kettőt sikerült is, majd elmentünk egyet kerülni, és az egyik csaj valamin úgy elkezdett nevetni, hogy közben röfögött... Nemtudom, hogy ezt csak megjátszotta, vagy tényleg így nevet. Nem akartam megkérdezni tőle, mert szerintem cikinek gondolta volna ezt, én mindenesetre halálra röhögtem magam (nem akartam, de nem bírtam ki). Ja, és nem kamu!

2012. aug. 7. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Was makogsz? Nem értem ezt az egészet.
2012. aug. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Idiótán vihogó nők sajnos vannak az én környezetemben is.
2012. aug. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ennek nem sok köze a nőkhöz, vannak, akik igy szokják meg a nevetést. Vagy tüsszentés után hapciznak. Nagyon gáz, és k.urva nehéz leszokni róla, lehet a csaj is tud a problémáról, de nem tud mit tenni.
2012. aug. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Minden nő idiótán vihog idióta dolgokon.
2012. aug. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mert egyébként nagyon bírom őt, de ez rohadtul ciki :/
2012. aug. 7. 19:16
 6/6 anonim ***** válasza:
Megesik, hogy nevet és akkor hirtelen röfög egyet. :D Ez velem is megtörtént, az iskolában, az egész osztály röhögött rajtam, pedig nem nevetek "röfögve". :D Az ahogy veszed be a levegőt felcsúszik a nyelved és röffentessz. xD
2012. aug. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!