Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi történt? Lehetséges?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt? Lehetséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tehát...belevágok a közepébe.

Arról lenne szó hogy van egy srác aki már kb egy éve(amiről tudok) szerelmes belé. Legalább is ezt állítja a haverjaival együtt. Régebben beszélgettünk de egy ideje soha nem ír ha én írok neki gyorsan válaszol és lelép (fb,msn) de köszönés nélkül. Amikor rákérdeztem hogy szeret-e még akkor azt válaszolta hogy igen és ez pár napja volt.

De soha nem írna,soha nem beszélnénk és nem is lép azért hogy esetleg összejöjjünk vagy valami...

Furcsa ez nekem.

Lehetséges hogy már nem is szeret csak mondja? Történhet ilyen?


Tanácstalan vagyok...ha valami nem érthető írjatok!

Köszi előre a válaszokat!


2012. aug. 3. 23:05
 1/6 anonim ***** válasza:
lehet beleunt h csak egyirányú a szerelem..és mindhiába való..ha jól értettem
2012. aug. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Akarod hogy legyen valami?

Akkor NE várj, hanem lépj TE magad!

2012. aug. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem tudom de szia!

2012. aug. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
sz.tem!nyomi!!ha egy férfi akar egy csajt,,,,akkor tesz érte...
2012. aug. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

1. én is gondolkodtam ezen de régen barátok voltunk ez egy amolyan barátságból szerelem a részéről,de lehet csak én látom így.


2. De akár hányszor beszélni akarok vele kijelentkezik,lelép ha meg úgy írok neki akkor nem is válaszol. sms-re nem reagál telefont nem veszi fel.


3. szia! :)


Arra gondoltam hogy esetleg azért nem akar velem beszélni mert valami rosszat mondtam/tettem de rájöttem hogy nem. Mi van ha a barátaink beszélték tele a fejét valamivel? esetleg fél?

2012. aug. 3. 23:14
 6/6 A kérdező kommentje:

4. :) igazad van valamilyen szinten :)


Köszön a válaszokat! :) (jöhet még)

2012. aug. 3. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!