Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincsenek helyes pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsenek helyes pasik Magyarországon?

Figyelt kérdés

Lehet hogy én vagyok szűklátókörű, vagy nem tudom, de én 1 helyes pasival se találkoztam életemben.


(Jó tudom hogy akinek van barátja neki ő a leghelyesebb, ezért kérlek ne ordítsátok le a fejem.)


Jah amúgy amerikában vagy bárhol máshol futószalagon gyártják őket vagy nem tudom, de minden 2. filmben mégha egy ócska B film is találunk min. 1 helyeset..


2009. júl. 20. 11:37
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
96%

Lehet, hogy olyan az ízlésed, amire nehéz bárkit is találnod.

Én sok helyeset szoktam látni, na de nem vagyunk egyformák. :)

2009. júl. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
94%
Talán azért, mert az élethez nem kell castingon részt venni, ahol 2000 emberből választanak ki egyet egy szerepre... Hogy lehet az életet a filmekkel összehasonlítani? Egyébként pont annyi helyes pasi van itt is, mint bárhol a világon. Mindenhol vannak csúnyák is és, szépek is...
2009. júl. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
95%

Olyan rágógumi ízű, körömlakk szagú ez a kérdés.

Kiszívta az agyad a szolárium, meg a fodrászati hidrogén?

2009. júl. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
89%
gratulálok...
2009. júl. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 anonim ***** válasza:
93%

Azért nincsenek felénk jó pasik, mert mind Hollywoodba mentek filmben szerepelni.


;-)

2009. júl. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 anonim ***** válasza:
100%
Vannak helyes férfiak Magyarországon, csak nem a filmekben szereplő férfiakhoz kell őket hasonlítani. Már rég valami gond van, ha annyira finnyás vagy, hogy számodra nincs megfelelő férfi nálunk... Ezzel csak annyi a probléma, hogy mi, akik észrevesszük a helyes férfiakat, boldogan élünk, boldog párkapcsolatokban, te meg finnyáskodhatsz egész életedben, mert arra várhatsz, hogy egy-egy hollywood-i sztár ideköltözzön. Mellesleg nekem nem jönnek be ezek az agyonkozmetikázott vattacukor-fiúk, de ízlések, és pofonok. :) Nem bántásból írtam a soraimat, csak ez a nagy helyzet.
2009. júl. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
38%
Menny anyádba csak ennyit tudok mondani.
2009. júl. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
93%

A hiba az ön készülékében van :)

És akkor még kitöröltem azt az öt sort, ami ide volt írva..

2009. júl. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem igaza van a kérdezőnek.DE Nem kell a filmeket nézni..Bejártam a fél világot, és a külföldiek nemcsak szebbek, de jobban megbecsülik a Nőket és igazán Nőnek érezhetem magam melletük.
2009. júl. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim ***** válasza:
89%

szerintem is igaza van a kérdezőnek...legalábbis részben..

felszállsz a buszra és kb. minden harmadik lányra azt tudod mondani, hogy csinos, bájos, szép..stb.

DE a pasikra??? 2-3 órát kellene utaznom, hogy azt mondjam ez vagy az a pasi helyes..

Én sem szeretem a szép fiúkat, inkább a nagyobb darab, karakteres arcúak tetszenek..de ha a helyes srácok tetszenének nagyon..akkor gondban lennék..

A pasiknak sokkal jobb itthon:D


Amúgy nem véletlenül van az, hogy látsz egy teljsen hétköznapi vagy csúnya pasit..egy bombázóval..és nem a pénze miatt van vele, mert mondjuk épp a buszról szálltak le és mennek a tescoba:))


xxxx tisztelet a kivételnek xxxx

2009. júl. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!