Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit csináljak?

Figyelt kérdés
16/F.. Van egy lány, aki nálam két évvel idősebb és folyton ramírkál.. (ilyeneket hogy pl.: mizújs? Hogy vagy? stb.) látszik hogy teljesen belém van zúgva, csak az a gond, hogy engem Ő egyáltalán nem érdekel.. ha ezt megmondanám neki vagy visszautasítanám, utána biztos azzal védekezne hogy nem is volt belém zúgva és akkor persze én leszek a bolond hogy hogyan gondolhattam ilyet.. és hát az elég kínos lenne.. ilyenkor mit csináljak?? (Remélem érthetően leírtam)
2012. aug. 7. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:

1. ettől még nincs beléd zúgva

2. le kell sz*rni, ne válaszolj mindig, ne beszélgess vele

2012. aug. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 szamóca.. ***** válasza:

ez életem nagy dilemmája, és így 20on bőven túl sincs rá megoldás. az egyetlen szituáció, amiben a teljes őszinteség nem célravezető.

a lehetőségek:

- sunyin átverős, gonosz hazudós: beszélgetés közben valahogy felhozod, hogy neked hú mennyire tetszik most a szomszéd lány, adjon már neked tanácsot.

- sunyi gonosz eltűnős: tiltsd le és kész.

- kicsit kedvesebb, de még mindig sunyi hazudós: regélj neki arról, hogy neked mennyire nem hiányzik msot egy barátnő.


igazából más taktikát nem siekrült kifejlesztenem, és nagyon utálom hogy hazudnom kell ilyen esetekben de sajnos tényleg patt helyzet:)

2012. aug. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Hanariko ***** válasza:
kiábrándítalak öcsi: nincs belédzúgva xD
2012. aug. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
szerintem pedig odavan értem xD .. Folyton kérdezgeti hogy van-e barátnőm, mit gondolok az idősebb lányokról, kivel akarok összejönni.. és hát amikor mondtam neki hogy nekem inkább a saját korom beli vagy a fiatalabb lányok jönnek be, máris lehervadt az arcáról a mosoly.. :DDD de sajnos még mindig nyomul.. :/ nem tudom lerázni..
2012. aug. 7. 20:49
 5/8 anonim ***** válasza:

Ilyen sztorikról fordított esetben szoktam hallani,hogy a lány egy szimpla köszönésből is 100%-ra kiolvassa,hogy a fiú belé van zúgva.Ez baromság,ettől még nincs belédzúgva.

Ha egyébként szívesen beszélgetnél vele,akkor hajrá,ha nem akkor meg azt mondd meg neki,hogy nem akarsz vele beszélgetni.Egyáltalán nem biztos hogy tetszel neki.

2012. aug. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 szamóca.. ***** válasza:
nem számít hogy szerelmes-e vagy sem, bár tényleg nem hiszem hogy az. a lényeg az, hoyg idegesít, és tényleg fura helyzet mert nem lehet mit mondani.
2012. aug. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
szamóca.. Az első kommentedben lévő taktikák közül az elsőt és a harmadikat már kipróbáltam, de lehet hogy most áttérek a másodikra.. :DDD
2012. aug. 7. 20:53
 8/8 szamóca.. ***** válasza:
általában bejönnek epdig:) de éltem már olyan példát is, akinél egyik se ment. megkeresett. a végén tulajdonképpen az sült ki belőle, hogy igazi rib.nc módjára úgy megbántottam hogy ő törölt mindenhonnan, és még a munkába való útját is megváltoztatta... sajnáltam nagyon, nem akartam én megbántani, de ha meg hitegetem az mégrosszabb...
2012. aug. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!