Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor hogyan kell ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor hogyan kell ezt elmondani egy férfinak?

Figyelt kérdés

Van több férfi, aki próbálkozik nálam. Egyet rettenetesen kedvelek. Eltudnám vele képzelni az életem, de nem kell párkapcsolat.


Hogyan mondjam meg neki, hogy nagyon kedvelem, sőt..talán szeretem is, de nem akarok vele lenni.


Az oka az, hogy rettenetesen szegény vagyok. Még iskolába járok, ha anya nem segítene nem tudom mi lenne, de ő sem milliomos.


Ez azt jelenti, hogy jelenleg is örülök, ha szeptemberre beiskolázom magam, nincs pénzem arra, hogy randizgassunk. Később sem lesz.


Nem tudok vele sehova elmenni. Csak ezt szégyelem elmondani, mert mit gondolna.


Valamit ki kell találnom, mit mondjak neki?


2012. aug. 3. 08:48
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Én pasiban majdnem ugyanez, ami azért lássuk be gáz. De már dolgozom rajta, részemről nincs helye magyarázatnak :)
2012. aug. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:

A szegénység nem szégyen, az őszinteséget viszont mindenki díjazza.

Ha viszont azért nem akarsz vele kapcsolatot, mert egy gazdag pasira vársz, az más eset.

Akkor neked kell eldöntened, mi a fontosabb számodra. A pénz, vagy az érzések.

2012. aug. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
Jézusom milyen anyagiasak egyesek. Minket mikor összejöttünk rohadtúl nem érdekelt h mennyi pénze van a másiknak. Egy randi lehet séta is pl és az nem kerül semmibe
2012. aug. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

Én még tanuló vagyok. Pont azért tanulok, mert van 2 szakmám, de nem tudok elhelyezkedni velük. Eddig nem ment, és nem pár hónapos munkát akarok, hanem rendeset.


Jelenleg egy sulit csinálok nappalin, az egyetemet levelezőn.


De azon is gondolkodtam, hogy ez nem megoldás, nem utasíthato el mindnkit még 2-3 évig. Akkor egyedül maradok, mégha szeretném is őt.



Mit csináljak? Az sem jó, hogy elhív moziba, és azon görcsölök, most milyen kifogással mondjak neki nemet?

2012. aug. 3. 08:54
 5/32 A kérdező kommentje:

Dehogy akarok gazdag férfit, Isten ment's!!


Hanem azért, mert nem érzem jól magam így. PL elhív valahova, illene a fezét fizetnem, ha nem teszem, bunkónak és anyagiasnak hihetnek, másrészt kellemetlen is számomra.

2012. aug. 3. 08:56
 6/32 anonim ***** válasza:

8:53 csak közben kiszáradsz, valamennyit utazol is, és még lehetnek egyéb költségek.


De ami fontosabb, hogy nem válaszoltam a kérdésre:

Őszintén, nyíltan, figyelj én zsebpénzt kapok, még nem keresek ebben/abban gondolkodom, ezt és azt szeretném a jövőben. Itt eldől, hogy mennyire tartotok egy felé, mert ha annyira nem az utak is szétválhatnak pár év után.


Gyakorlatilag a férfinek kell nyújtania az anyagi biztonságot, de szerintem van benned annyi lelkiismeret, hogy nem leszel arcátlan, a legszükségesebbekre biztos futja majd. Az első 'válasz' csak a kudarc feeling megnyilvánulása volt így reggel, iszom is egy kv-t :)

2012. aug. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
Sztem meg te csak azt hiszed h szereted. Ha szeretnéd akkor letojnál mindent és csak ő érdekelni. Ha meg összejöttök és nem érti meg a helyzeted akkor egy bunkó
2012. aug. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

Lehet még nem láttál akkor szegény embert. Nekem valóban nem futja ilyesmire.


Könyveket kell vennem, fénymásolások, hazautazás, onnan a másik suliba.


Nyáron így még meg is marad az a pár ezer, de tanidőben egy fityingem nincs pluszban, amit elköltögethetnék.


Örülök, ha tudok egy ruhát venni magamnak.


És ez nem vicc.


Már az nagy dolog, hogy lett netem, vettem egy routert és wifiről netezek, különben soha nem lett volna, ha nekem előfizetést kellene fizetnem, mert nincs miből.

2012. aug. 3. 09:02
 9/32 anonim ***** válasza:

Ezt még nem volt időm elolvasni: "Pont azért tanulok, mert van 2 szakmám, de nem tudok elhelyezkedni velük"

Ezt nagyon ijesztő olvasni..

Én igazi gazdagságot varázsolok (még anyagilag nem vagyok gazdag, de mentalitásomban már nagyon közel hozzá), és olyan társat keresek akivel ott folytathatom a fejlődést ahol tartok. Régen tömtek pénzzel a szüleim, 4 autóm is volt most meg örülök hogy nem mínusz, hanem 7 forint van a bankszámlámon és egy 5 forintos a tárcámban :D

Az viszont gond, ha a szakmák tanulását megoldásnak érzed. Miben vagy jó? Miben szeretnél fejlődni? Mik a céljaid az életben? És különben is, miért kéne KITALÁLNOD???

2012. aug. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
Amúgy fogadok veled bármiben, hogy szülői nyomásra, null meggyőződéssel tanulsz! Ha van kedved, üljünk le beszélgetni a millenárisba, mert nekem sincs egy forintom sem :) 24/f
2012. aug. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!