Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Éreztetek már hasonlót? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztetek már hasonlót? Mit lehet ilyenkor tenni? Most komolyan törődjek bele? Az nekem nem megy.

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok de még nem volt komoly kapcsolatom. Nem tartom magam sem csúnyának, sem ostoba libának. Lehet nem én vagyok minden férfi álma, de azért elég sok pasinak tetszem.

Eddig kétféle dologgal találkoztam.

Az egyik ; rendes, aranyos srác, komoly kapcsolatra vágyik..esetleg még külsőre is jó..de a részemről nulla vonzalom. Már pedig én senki olyannal nem szeretnék összejönni, akinél úgy érzem még meg sem bírnám csókolni...így neki sem lenne jó a kapcsolat.

A másik ; fura srác, hol keres hol nem...hol akar valamit hol nem...de úgy tűnik leginkább csak szexet akar tőlem, komoly kapcsolatra az igénye zéró.. külsőre nem feltétlenül iszonyat jó, de akadt már "szépfiú" is...a vonzalom oda vissza működik. De én ennél többre vágyom.

Ennyire lehetetlen megtalálni a kettő ötvözetét?

Én már nagyon szeretnék egy kapcsolatot. Nem abban gondolkodom, hogy hú most életünk végéig legyünk együtt, de legalább egy pár hónapot szívesen lennék valakivel..

Úgy érzem, ha lenne valakim akit szeretek..minden mást könnyebb volna megoldani az életben. Így unottan tengetem a napjaimat, várom a csodát...de semmi.. persze így is van, hogy jól érzem magam..de már nagyon vágyom egy fiúra magam mellett..

Lehet túlzottan akarom..de ezzel nem tudok leállni, ha egyszer nap mint nap szenvedek tőle. Ráadásul ha valami élmény ér..egy sráccal kapcsolatban..pl. flört, kavarás..utána még inkább vágyom rá, hogy ez állandósuljon.

Ötlet?


2012. aug. 7. 09:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Tipikus női logikád van. :) Leírom más szavakkal amit írtál.


Van olyan fiú aki szeretne velem lenni és ugyan nekem is tetszik, de inkább nem. Viszont az olyanok akik lesz*rnak, azok akár lehetnek csúnyábbak is, nekem ők kellenek. Persze szeretnék kapcsolatban lenni, és nem értem miért nincs senkim.


Hát azért nincs kedves kérdező, mert talán azok felé kellene nyitnod akiknek te is bejössz, és tennének érted, nem pedig lesz*rnak. :)

2012. aug. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hogyan legyek olyas valakivel, aki valósággal taszít? A külsejét méltattam..nem a vonzalmát.

Biztos van benne valami, hogy mindig az kell akinél valami akadály van...

de eddig akinél nem volt akadály, az nem tetszett nekem.

2012. aug. 7. 09:45
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát a leírtak alapján két választ tudok adni


1. Még fiatal vagy bármikor jöhet egy fiú aki megfelel a leírtaknak. Sajnos sok alkalmatlan fiatal ember van, nem csak te szembesülsz ezzel a problémával, vagyunk/voltunk így egy páran, aggodalomra semmi ok. Sokat kell próbálkozni, ismerkedni, szelektálni.


2. Ha ez a probléma huzamosabb ideig fenn áll, szóval egyértelművé válik, hogy mindig a "rossz" fiúk tetszenek és egyik "normálisban" sem találsz semmi testileg vonzót, akkor elgondolkozhatsz, hogy esetleg rossz a rögzült preferenciád, szóval valamiért tudat alatt az ilyen link hapikra buksz. Kisgyerekkori berögződés, apakép hiánya vagy az is hasonló volt. Persze ezzel is lehet mit kezdeni, csak fel kell ismerni a problémát.


Nyilván ennyiből ezt nem lehet megmondani és inkább az elsőt tartom valószínűnek. Csak vázoltam a lehetőségeket.

2012. aug. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én midnenben megfelelek:D


Nem hogy örülnél, hogy van időd unatkozni, meg ilyeneken gondlkodni, nekem eddig nem volt időm a középsulitól, és a sok edzéstől a hobbimra, most még anynira sincs, mert szeptembertől egyetem:S Nyár tele volt melóval itthon, volt napi 14óra is a napi pár órától (kiszámithatatlan volt, mikor mi lesz:S): tehát a nyáron sem voltam sehol, egyszer motorozni vagy 300km-t.


Az a baj, hogy sosem fogsz olyan embert megismerni, mint én vagyok:D Bár az online társkereső, és a közösségi oldalak jó ötletnek tünnek, valójában a legtöbb esetben időpocsékolások a lányok esetében, a lányok szempontjából arra jók, hogy kellessék magukat a sok csávónak, akik foreveralone-ok, illetve ha még is valami lenne, az szintén 95%, hogy csak egy anyagias külsőre menő buta srác (mint a legtöbb lány is)...akiket természetesen előszeretettel szerettek félreismerni! Szőke hercegnek hinni egy egész lovardával, jókat lovagolni, de semmi több.


Azt mondom, hogy légy büszke magadra, örülj neki, hogy ilyen vagy, amilyen: lányban ritka az ilyen típus, pláne ha még szép is vagy! Tanulj meg egyedül lenni, én már megtanultam egyedül is megküzdeni a problémákkal, most jön majd az utolsó suli és a meló, aztán elkezdhetem felépíteni a világomat, tégy te is így;)

Ha majd egyszer eljön az idő, akkor megtalálod azt, akivel kölcsönösen szükségetek van egymásra; nem ártana igyekezni, de a lehetőségeidet becsülve nem megfelelő a környezeted, vagy csak hazudsz nekünk (amit valszeg nem tudunk meg soha).


Remélem, most jó sokan irnak neked privátot; lesz miből válogatnod:'D

Ha nem tedd fel holnap is ezt a kérdést...Még a végén lehet irok én is neked:D

2012. aug. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Előbb csak a második kérdésedre válaszoltam.

1: igen folyamatosan érzek már iylet elég jó pár éve.

3: változtatni nem tudsz rajta, ha tényleg erkölcsös vagy, ha nem, akkor meg áteshetsz a ló másik oldalára: és értéktelenné válhatsz, mint a tömegek százezrei...Szóval sajátítsd el inkább a beletörődést.


F18

2012. aug. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!