Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy ezeken jár az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy ezeken jár az eszem mostanában? Fiúk, ti mit gondoltok erről? "Megijednétek", ha a hasonló korú barátnőtök is ezeken agyalna?

Figyelt kérdés

Még csak 16 éves lány vagyok, de mostanában már azon gondolkodtam, hogy milyen lesz majd az esküvőm. Azon is agyaltam már, hogy milyen lenne, ha lenne egy kisbabám, és egy olyan férjem, aki szeret. Elképzeltem már egy rózsaszín kisbaba-szobát is, meg hogy milyen lenne, ha együtt nevelnénk a gyerekünket azzal a fiúval, aki tetszik nekem..

Egyetemen el szeretném majd végezni a kiválasztott szakot, és azután pár évvel, kb 26-29 éves koromban szeretnék majd csak gyereket.

Fiúk! Nektek ez "ijesztő" lenne, ha 20 alattiak lennétek, és a 16-17 éves barátnőtök ezeket elmondaná? Mit reagálnátok rá?

Lányok! Közületek gondolkozott már ezeken valaki?


2012. aug. 7. 22:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Én nem riadnék meg tőle. De belőled most látom, hogy jó anya lesz :D. 19/F
2012. aug. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Mókusgyilkos ***** válasza:
nem lenen ijesztő. amennyiben nem szűz lány közölné ezt akkor 1 "akkor gyakoroljunk 1 kicsit"-el megoldanám a dolgot :D ha szűz v szimplán nem igazán lenne okés az adott hangulatban az előző megjegyzés akkor jöhet a lelkifröccs.
2012. aug. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Örülnék neki.
2012. aug. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ijesztő!Mint egy agymosó reality műsor.Dehát kinek mi...
2012. aug. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"Láttam templomot, gyerekeket, kertes házat

de aki k*rvákra alapoz az perverz állat"


Erről ez jutott eszembe. Amúgy meg emberfüggő, van aki megijedne, van aki kiröhögne, meg van olyan is aki qrvára örülne neki.


Viszont érdekes, úgynézki te kivétel vagy, ennyi idősen nem ezen szoktak agyalni. Plusz ugye elég kevés stabil kapcsolat van ami ennyi idősen kezdődik és többet bír 2-3évnél.

2012. aug. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem minden valamire való lánynak ez jár a fejében kis tini kora óta,hogy esküvő,vőlegény stb.Biztos nem most akarsz házasodni,nem furcsa,csak mostanában az(sok a ribanc),de nem gond.
2012. aug. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Minden nő ilyenekről álmodozik. Addig nincs is baj amíg csak ez egy jövőkép és vágy marad. Sok szerencsét hozzá!

Ha nekem mondta volna a párom régen akkor azt mondtam volna, hogy : jól van, majd egyszer, majd még meglátjuk.


UI: A legtöbb veled egyidős fiú másról rózsaszín dolgokról álmodozik... :D

2012. aug. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

10 éve még én is ilyesmikről álmodoztam, hogy 22-23 évesen férjhez megyek, aztán 25 évesen megszülöm az első babám... Azóta túl vagyok 2 komoly (több éves) kapcsolaton, most vagyok a harmadikban. Már nem hiszek a házasságban és jelenleg nem szeretnék gyereket. Hogy miért? Mert egy papírtól nem lesz több az a kapcsolat, csak bonyolultabb az elválás. A másik meg, hogy a mai világban babát vállalni... Jószerével magunkat is alig tudjuk eltartani, holott párom kifejezetten jól keres és eljárni se nagyon szoktunk otthonról.


Szerintem pár év és már te sem erről fogsz álmodozni, hanem arról, hogy nyugis melód legyen és ki tudd fizetni a számláidat... Bocs, ha lehangoló voltam, de ez a valóság. 25N

2012. aug. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az én barátomnak már ezerszer mondtam ezt, mindig örült neki, és szeretünk ilyen tervekről beszélgetni. Persze ez még maradjon távoli terv, de sztem jó ilyenekről beszélgetni, ettől jobban megismerheted a másikat is. Én szeretem, hogy ilyen a barátom.:) 18/L
2012. aug. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
persze, hogy gondolkodtam ilyeneken :D meg a nevemet is kiszoktam próbálni, hogy milyen "né" lennék, hogyan hangozna a nevem :)
2013. máj. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!