Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Reggelig fentvoltam, kimentem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reggelig fentvoltam, kimentem az erkélyre, és az jutott eszembe, hogy végigsétálnék az utcán egy bugyiban. Ti még nem éreztetek ilyet?

Figyelt kérdés

Egyszercsak azt éreztem, milyen jó lenne hangos, Bass Boosted zenére végigsétálni az utcán egy bugyiban,hajnalban, miközben mindenki alszik.

/L



2012. aug. 7. 23:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én fiu vagyok, és sokat is meztelenkedem. Ezen már én is sokat agyaltam, hogy milyen jó lenne meztelenül sétálni hajnalban az utcán.

Kb egyhónapja valamiért nem volt éjjel közvilágitás. Hajnali 3-fél4 között volt már, az utcára kimertem menni, de nem mertem neki indulni.

Talán tarsaságban jobb lenne.

2012. aug. 9. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Én társaság előtt jobban szégyenlős vagyok. Bár attól függ kivel. Társaságba még állatabb lenne, de látom a szomszédok fejét, ahogy bámulnak ki az ablakon! xDD
2012. aug. 9. 07:39
 13/14 anonim ***** válasza:
ÉN társaságra azt értettem, hogy többen meztelenül sétálnánk valahol. Fiúk lányok fiatalok idősebbek , csak maga a meztelenségért.
2012. aug. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Feltaláltátok a nudizmust.


Ezt úgy illenék, hogy előre meghirdetni, hogy akit ez megbotránkoztat, az el tudja kerülni.


Másképp ez büntetendő.

2012. aug. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!