Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akkor most én is bisex vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most én is bisex vagyok, vagy ez normális két barátnő között? (a többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm aki bisex, én meg nem a férfiakat szeretem csak, de amikor a barátnőmmel vagyok szeretem ha megölel vagy puszit ad és mindig kézen fogva sétálunk. Akkor most én is bisex vagyok, vagy ez normális két barátnő között?
2012. aug. 7. 23:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
"én meg nem a férfiakat szeretem csak" ott a válasz, szóval bisex vagy
2012. aug. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2012-ben mi nem normális? ez simán elmegy :D
2012. aug. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi van? Aki biszex az tudja magáról, kb. azt jelenti hogy el tudod magad képzelni egy nővel, pl. együtt járás, szex. Ha ez nem igaz rád akkor nem vagy biszex.
2012. aug. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
2012-ben a szerelmen alapuló heteroszexuális kapcsolat a nem normális...
2012. aug. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

abszolut normalis szerintem,amiket felsoroltal,azok leginkabb a baratsag,szeretet jelei.

nekem is van egy legjobb baratnom,hidd el,ha biszex lennel,meredekebb dolgok is tortennenek-tapasztalat...egyebkent nagyon-nagyon szoros baratsagnal nehez megtalalni az egyensulyt.en pl mas noket nem neztem/-ek meg.csak ot,mert annyira bensoseges a viszonyunk.szoval,erdekes.

2012. aug. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Első: bocs véletlenül elírtam... a "nem" az nem kell oda..

utolsó: köszi

2012. aug. 8. 00:00
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerinted, ha ugyan ez két fiú között történik, akkor mire gondolsz?

Ne legyen már normális dolog ebben a században sem az azonos neműek között a szoros testi kapcsolat.

2012. aug. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Amikor 16-17 éves voltam, én is ölelgettem a barátnőimet, meg volt hogy megfogtuk egymás kezét, de semmi más nem volt és ebből is kinőttünk. Na jó, egy-egy ölelés azért még mindig belefér. Lányoknál szerintem ez normális, így fejezzük ki, hogy szeretjük egymást (barátilag), főleg tinikorban, amikor a barátság a legfontosabb.
2012. aug. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért kell mindenbe belelátni mindent. Pl. ölelés, puszi teljesen normális baráti dolog. Az hogy fogjátok egymás kezét gyerekes dolog. Akkor van gond ha elkezdtek smárolni vagy egymás seggét, mellét taperolni... az már nem normális.
2012. aug. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!