Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek? Normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? Normális ez a dolog?

Figyelt kérdés

Az a szitu, hogy én jártam egy fiúval. Ő volt az első barátom. Mai napig szeretem, bár ő 4 hónapja szakított velem. Most a legjobb barátnőmmel fog összejönni.

Én nagyon szeretem a barátnőmet, mert fontos nekem és azt szeretném, hogy boldog legyen.

A kérdésem a következő. Mennyire gyakori, hogy a legjobb barátnő összejön az exxel? És ez mennyire normális és elfogadott dolog? A barátság kibírhatja ezt?

L/20


2012. jan. 7. 00:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Ö nem a barátnöd.
2012. jan. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 valaki a tömegből ***** válasza:
Szerintem nem túl gyakori. Legalább is a környezetemben nem hallottam egy ilyen esetről sem. Hogy kibírhatja-e a barátság, az csak attól függ hogy te mennyit birsz megbocsálytani.
2012. jan. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 *Tündérke* ***** válasza:
Ez a lány nem a barátnőd... ha az lenne egy fiú miatt se bántana meg.
2012. jan. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
és, ha én tényleg azt akarom, hogy boldog legyen? nekem fontosabb az ő boldogsága. mert én úgy is túl leszek a fiún, hisz sosem jövök már vele össze. akkor ő miért ne lehetne boldog?
2012. jan. 7. 00:33
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha ez nem zavarna valamilyen szinten, akkor nem kérdeznéd meg. Vagy őt zavarná?

Amúgy hidd el, a barátság rengeteg mindent kibír, ha tesznek érte.

2012. jan. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves utolsó :) Szavaid sok erőt adtak :)

Amúgy persze valamennyire zavar a dolog, de nekem fontosabb a barátnőm mint az, hogy a fiúval van :)

2012. jan. 7. 00:45
 7/11 anonim ***** válasza:
Egy ilyen csajt,ne nevezz a barátnődnek!Ha az én barátnőm akarna exemmel járni,én kitépném a haját,de szerencsére ő rendes csaj,nem tenne ilyet. 20/L
2012. jan. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 cukika2 válasza:
Mondt el a baratnodnek h meg mindig erzesz az exed irant valamit és jo lenne minnel elobb megbeszelni ezt a dolgot koztetek mivel megis ck a legjobb baratnod....es bar ha tudot h most vele fog osszejonni es ha kesobb ha a exed es LB-d lattod egyut h smarolnak vagy valmi es az hidd el elege szarul fog majd esni foleg h meg erzesz a exed irant valamit ....az is szar mikor lattod h egy mas lanyal van akit nem is ismersz de ....az meg szarabb h a legjobb baratnoddel vann BOCS A SZOHASZNALATOKERT .... de ha mindez nem fog zavarni akkor nincs gond probald majd meg a h a figyelmedet masra tereld ...pl keres magadnak uj pasit ..ezzzel megmutatva h nem zavar a dolog vagy vallami ami erdekel...sok sikert
2012. jan. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen. ígérem igyekezni fogok és próbálom átvészelni az egészet. és keresek egy másik fiút :)
2012. jan. 7. 22:20
 10/11 callie92 válasza:
ez nem barátnő ,ha az exeddel akkar összejönni!!
2012. jan. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!