Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális barát/barátnő interne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális barát/barátnő interneten? Gáz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Igazából részben bocsánat, mert nem ide tartozik a kérdésem, de tudom hogy itt olvassák a legtöbben...


14 éves lány vagyok...igazából nem jövök ki jól a környezetemben lévő lányokkal...az én agyamnak túl gyerekesek...pl. ha hozzászólok egy fiúhoz akkor most júúúúj, meg ha nem festem ki magam akkor már hülye vagyok...


Interneten ismerkedtem eddig, volt egy játék, ott volt kb. 10 arc akivel nagyon jól elvoltunk, d egy idő után (kb 1. év) összevesztünk, és mára egyedül maradtam...még a kér legjobb barátnőm is...nem igazán legjobbak...


Hol tudnék akár fiú, akár lány barátot szerezni interneten? Talán fiúkkal jobba megértem magam...


Előre is köszi...


Új suliig még van másfél évem...és addig szeretnék valakivel jóban lenni...tehát ha hazajövök, tudjak néha kicsit dumálni valakivel...


Remélem nem tűnök túl elmebeteg fazonnak :)



Téll. köszi a normális válaszokat előre is :)


2012. febr. 5. 20:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
4%
Fúú de hosszú b@zzeg, nincs türelmem elolvasni.
2012. febr. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Talán élőben jobb volna barátokat szerezni...

14 évesen én biztos nem keresnék, vagyis kerestem volna.

2012. febr. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1. No comment...

2. De mivel élőben nem tudok hol keresni, maradt az internet...

2012. febr. 5. 20:20
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát így nekiindulni nem tudom, talán valami oldalon, társkeresőn ilyesmin, vagy talán erre is van valami fórum. Amúgy a játék ismeretségekkel szerintem semmi baj én évek óta játszom és egy halom haver-t/barátot találtam.
2012. febr. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha szeretnél, akár nekem is írhatsz, szívesen beszélgetek.

16/F

2012. febr. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Először is a "fazon" szót csak hímneműekre használják, am én meg a hasonkorúakkal ált. nem jövök ki nagyon így maradnak a 14-15 évesek. Hol laksz? hm?

F18

2012. febr. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Valamilyen fórumra, ha írnál? Olyan témája ami érdekel, pl. sport, zene, filmek, könyvek... Aztán ha ott szimpi lesz valaki, azzal lehet privátban is.

Van ha van valamilyen normális chat-oldal korodbelieknek.. (én sajnos nem tudom).

Olyasmi oldalak, mint a TeveClub? :D


Én a legjobb barátnőmmel tudod, hogy ismerkedtem meg? :D Iwiwen (akkor még nem volt facebook) csak úgy nézegettem ismeretlenek adatlapját, erre látok egy korombeli lányt akinek tök ugyanaz volt az érdeklődési köre mint nekem. Szimpi is volt, szóval írtam neki, hogy nem lenne-e kedve beszélgetni. Visszaírt, felvettük egymás msn-re, és már 3 éve nagyon jó barátnők vagyunk, rendszeresen találkozunk személyesen is. :D


Tehát tényleg lehet neten barátnőket szerezni, de persze mellette élőben is próbálkozhats.


18/L

2012. febr. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszi a többi választ, próbálkozom, Budapesti vagyok :)
2012. febr. 8. 18:13
 9/11 anonim ***** válasza:
Miskolc :D
2012. febr. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
pl badoo
2012. febr. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!