Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem a földrajz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a földrajz tanáromba, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ne azt írjátok hogy bolond vagyok meg ilyenek! Komoly válaszokat szeretnék kapni!

15 éves fiú vagyok és beleszerettem a földrajz tanárnőmbe. Nagyon gyönyörű! Szoktam vele szemezni órán és nem szokta elfordítani a fejét hanem ő is szemezik velem. Egyszer megkérdeztem órán poénból hogy hogy korrepetál-e franciából erre ő értette hogy mire gondolok (sex terén) azt mondta hogy majd óra után megbeszéjük. Óra után odajött hozzám megsimogatta az arcomat és adott a szám szélére egy puszit. Van férje és 1 lánya. De én azt érzem hogy lenne esélyam nálla! Csak idén tanított földrajzot, mert csak 1 évig kell tanulnunk. A mostani tanévtől kezdve már nem fog tanítani. De érettségi előtt mehetek hozzá felkészítőre. Leírtam neki facebook-on hogy beleszerettem és ő azt írta hogy nem sértődik meg sőt örül annak hogy ő tetszik nekem! Szóval azt szeretném megkérdezni hogy hogy mondjam el vagy , hogy utaljak neki arra hogy NAGYON tetszik nekem ő és , hogy lehetne-e több köztünk? Előre is köszi.



2012. aug. 8. 08:36
 1/7 anonim ***** válasza:
nem
2012. aug. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azért nem semmi vagy hogy ilyen simán megkérdeztél órán hogy francia korrepet vállalna e. :) respect! :) szerintem van esélyed nála, de nem kell túlságosan a verbalitásra törődni, nem kell mindent megbeszélni, hogy mit szeretne, meg lehetne e komolyabb, mert ez csak elriasztja. Ha bármit is akarna, max szex, semmi több. Ahhoz meg elég ha tényleg valahogy igyekszel a közelébe kerülni és figyelni a jelekre, és hasonló beszólásokkal tesztelni mint ez a franciás is volt.
2012. aug. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én tudom nagyon jól, hogy a szerelemnek nem lehet megálljt parancsolni, de ezt nem ajánlom. Gondolj bele, nem csak férje, hanem lánya is van a tanárnődnek, tehát nemcsak korban nem illik hozzád, hanem családja van! Nem lenne szép dolog belerondítani a körbe.


Másrészről, tudtad-e, hogy ha összejönne valahogy a szex a tanároddal, és ez valahogy kiderül, akkor őt fegyelmivel ki is rúghatják? Akkor onnantól kezdve foghatod a fejedet, mert a tanárnő nem fog többet kérni belőled!


Egyébként szerintem a tanárnőd megfelelően kezeli a helyzetet, hogy nem sértődik meg, és igyekszik korrekten felfogni a dolgot, de ez nem biztos, hogy azt jelenti, hogy akar is tőled valamit!

2012. aug. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ez a te részedről normális, hogy beleszerettél. de az ő részéről nem normális, hogy kikezd veled. ha jól tudom, a karrierjébe is kerülhet, ha kiderül valami affair. ha van a csajnak annyi esze, akkor nem kezd ki veled, meg ha lesz is valami, nehogy azt hidd, hogy tartós, érzelmi alapon működő kapcsolatod lesz vele. nem tudom, hány éves, de nyilván csak fiatal f.szra vágyik és csak szexre fogsz kelleni neki.
2012. aug. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tanuld meg az összes ország fővárosát, csak ezzel lophatod be magad a szívébe. Ha tutira akarsz menni az összes folyót és tavat is tanuld meg.
2012. aug. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5-ös lett a dogáim 98%-a!
2012. aug. 8. 10:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Én vagyok aki azt tanácsolta, hogy tanulj meg mindent...csak vicceltem :)
2012. aug. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!