Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem a meleg barátomb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a meleg barátomba. Mit tegyek? (L)

Figyelt kérdés
Nem hittem volna, hogy ez megtörténhet... Nagyon közel vagyunk egymáshoz, sokat találkozunk, tudjuk egymás titkait. Megbabonáz az illata, az arca, a mosolya, a személyisége... De Ő meleg. Hogy dolgozzam ezt fel? Egyáltalán elmondjam neki? Könyörgök, hagyjatok békén a piszkálódásokkal. Így is egész nap sírtam emiatt... 18/l
2012. aug. 5. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Egy meleggel barátkozol?


18/f

Thor, a villámok istene

2012. aug. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen.
2012. aug. 5. 21:45
 3/7 anonim válasza:
Szerintem ha tényleg jò barátok vagytok elmondhatod neki és még a végén bàrmi megtörténhet.
2012. aug. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 I <3 Bears ***** válasza:
Nemtudom hogy ez segíteni vagy rontani fog,de próbáld tiltott gyümölcsként kezelni akit még ha el is érsz,nem fogod érdekelni.Vagy akár át is operáltathatod magad férfivé,de gondolom annyire azért nem vagy beleesve.
2012. aug. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Én is beleszerettem a meleg barátomba!Nem merem neki elmondani,mert félek,hogy elveszítem.Három napja sírok miatta :'(

(l)

2012. aug. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem ne mondd el neki, mert elveszítheted, mint barátot. keress más fiút, őt is megkérheted, hogy segítsen neked találni egy srácot.
2012. aug. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 peterrboy válasza:

Ó kedvesem, ez nehéz ügy! A legjobb tanács az, hogy beszéld meg vele minél hamarabb! Nem fogod megbántani vele, együtt meg fogjátok tudni oldani, neked is könnyebb lesz, hogy megbeszéled vele és hallani fogod tőle, hogy ebből nem lehet olyan kapcsolat amilyet te szeretnél. Amíg ezt nem tőle hallod, adig reménykedsz és egyre rosszabbul leszel, elfordulsz tőle, talán még meg is haragszol rá, és ezt ő nem fogja érteni, mert nem tud majd róla!

Én is meleg vagyok, és tudom, hogy a meleg srácok könnyebben kijönnek a lányokkal, így én is, az ismerőseim is. Szóval teljesen őszintén beszélhetsz vele, nem kell tartanod tőle, hogy ezzel törés lesz a barátságotokban! Beszéld meg vele, ez neked rossz most, segíteni fog átvészelni, ez még erődíti is a kapcsolatotokat!

25/f

2012. aug. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!