Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk. Miért azokra a lányokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk. Miért azokra a lányokra buktok akinek 100. lájkja van?

Figyelt kérdés

2012. aug. 8. 12:14
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

milyen fiúkra gondolsz ezalatt?:)

kis szerencsétlen gyökerekre akik még nővel sem voltak és lájkolnak minden szutykot?:D

szerintem rossz körökben mozogsz édesem;)

2012. aug. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
63%
Aki a 100 likos lányokra bukik,annak az IQja ezt a számot nem éri el.
2012. aug. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Mert a "lájokok" a látszükségletek közé tartoznak,nem tudtad?A buta facebook kapcsolatok...Nem azért buknak rá,mert sokan kevelik,azért kedvelik sokan,amiért buknak is rá.
2012. aug. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
63%
Azért mert az ilyen lányok többsége megszerkeszti magát egy bombanőnek és teremt magának egy képzelt világot facen,ami egyáltalán nem a valóság.. de az is lehet hogy az ilyenek könnyűvérűek.. amúgy az olyanokkal akik az ilyen lányokat szeretik nem érdemes törődni.. meg nekem számtalan ilyen ismerősöm van akik élőbe mégcsak nem is átlagosak hanem pocsékok világszégyenei mégis lenéznek mintha ők különbbek lennének.. hatalmas az egojuk a semmire.. :( ne is törődj velük.. az számít hogy élőbe milyen vagy.. :)
2012. aug. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
11%

A kérdés már magyartalan.

Ez egy nagy hülyeség.

A fentlévő lányok kb. 90%-a nem tetszik senkinek.

A maradék 90%-a pedig nem lány, vagy nem az aki a képen van.


Mondanám neked is, hogy mássz le arról a sz@rról, de ez már rajtad nem segít.

2012. aug. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Már megint általánosítunk.. én sosem szerkesztem meg a képeimet mégis több mint 100 lájkot kapok mindegyikre, se könnyüvérű se lenéző nem vagyok!! Ez egy buta felfogás, hogy ennyi lájktól meg annyi lájktól jó egy ember.. az embereket nem lájkokban és számokban kellene mérni.. és az a fiú/lány aki csak a facebookon éli mindennapjait azzal nem is kéne, hogy foglalkozz! Köze sincs a valósághoz annak amit összehordoznak. Pl. ilyen kocsit vettem meg ilyen nyaraláson veszek részt.. kürülbelül moziba nem tudna elvinni.
2012. aug. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
0%
Már nem azért,de akinek 100+ lájkja van,az valószínűleg szép..hát ezért,nem a lájkok miatt.16/F
2012. aug. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
11%

És akinek csak 99 lájkja van, azt semmibe sem nézik?

Ahogyan ezt leírták előttem, ezt semmit sem jelent!

2012. aug. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
75%

Szted nekem ez számít? Majd pont arra a lányra fogok bukni akinek 1500 ismerőse van és feltesz magáról egy photoshoppolt képet amit 100-an likeolnak, de az életben meg 150 kilós víziló? De tetszik nekem mert 100-an likrolták? A Facebookos sz@rok csak baromságok egy virtuális pokol. Régebben én is likeolgattam sok ember dolgait, meg bökdöstem embereket, de mikor rájöttem, hogy ez egyeseknek milyen rohadt sokat számít így ráhagytam és jóformán csak a chatet használom, de azzal se vagyok megelégedve, mert van mikor fél napot várok, hogy válaszoljanak és csak aztán veszem észre, hogy el se küldi az üzeneteimet. A való élet sokkal jobb közösség! Nekem a belső értékek számítanak igazán.


17/F

2012. aug. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Nem azért buknak rájuk a fiúk mert sok lájkjuk van <:) hanem azért van sok lájkjuk mert buknak rájuk a fiúk . Ennyit azért magadtól is kikövetkeztethetnél P.P""" 14/f
2012. aug. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!