Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már 4 hónapja nincs barátom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már 4 hónapja nincs barátom. Eddig nem is nagyon akartam. De van egy barátom, aki nagyon bejön De nem tudom mit is gondol. Mit gondoltok reménytelenül ábrándozok?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok, az egyik jó barátom 17 éves.Eleve úgy ismerkedtünk meg, hogy felvett msn-re, mert bejöttem neki. 1 hónapig találkozgattunk, már majdnem összejöttünk. De a végén mégsem, azzal az indokkal, hogy " túl romantikus vagyok és nem akarja széttörni a szivem." Pár napig nem is beszéltünk.De most újra felvettük a kapcsolatot.Elhívott a baráti társaságába..ott nagyon figyelmes volt, vett nekem piát meg átölelt, adott puszit, haza vitt. Az úton fogtuk egymás kezét.Msn-en mindig beszélünk, felhívjuk egymást, elhívott házibuliba.. ott is kellett volna aludnom nálla.Meg volt egy fiú aki nagyon nyomult rám, de nem értette meg , hogy nem szeretnék tőle semmit. És a barátom felajánlotta , hogy lesz a "kamupasim" ...Tegnap elött kérdezte, hogy kell-e zene? Mondtam neki, hogy kell és küldje el a gépemre. Azt mondta , hogy inkább elhozza nekem... benne voltam, és tegnap este el is jött hozzánk. Itt volt kb 22:30-ig. De semmi se volt, beszélgettünk és hasonlók.Mikor hazaért még rámírt msn-en és valahogy szóba került , hogy öleljem át. Tudom, hogy ez nem valami nagy szám, de nemigazán kért még meg ilyenre. röviden ennyi..:S remélem nem kavarodtatok bele :/ meg tudom , hogy sok ilyen kérdés volt de..

Most "nyomul" ?vagy van esély erre a kapcsolatra ? Esetleg csak tényleg jó barátnak néz?

Ha van valami esély, mit tegyek ? Hogyan, mit mondjak neki?

előre is köszi


2009. júl. 20. 14:35
 1/2 anonim ***** válasza:
sztem azvan, h akarna veled kapcsolatot, csak fél, meg nagyon óvatosan és lassan közelít, mert említetted h túl romantikus vagy, és nemakarja összetörni a szíved, meg megbántani. sztem figyelgesd még as jeleket, és menj bele a játékába. ha arrólvanszó h öleld át, akkor öleld át. ha ilyen sokat vagytok együtt, és ilyeneket csináltok, akkor ebből előbb utóbb magától is kapcsolat lehet, ha tényleg kapcsolatot akar.
2009. júl. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nyomul a srác:) ha télleg azokat csinta amiket leirtál.. én legalábbis valahogy ugy szoktam xD de mjuk énmég kicsit fiatal vok 14/fiu... ebböl tuti lesz vami:) de csak lassan!!
2010. márc. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!