Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha továbbra is barátok maradná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha továbbra is barátok maradnánk, kevésbé fájna nekem a szakítás?

Figyelt kérdés

a sráccal úgy indult az ismertségünk, hogy barátok voltunk, és én nem akartam tőle semmi többet (ő igen). de ahogy egyre gyakrabban találkoztunk, egyre többet hülyültünk, végül csak sikerült beleszeretnem... 3 hónapig jártunk de tegnap szakított velem. nagyon rossz volt és egész este csak sírtam mert nem nagyon tudom, hogyan tovább...


mit gondoltok, esetleg ha barátok maradnánk, lehet, hogy könnyebb lenne elfogadnom a szakítást? és ha továbbra is beszélnénk, nem fájna annyira? 17/L


2012. aug. 8. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Képzeld el, hogy megint találkoztok, mászkáltok, filmeztek, nevettek együtt, de nem érhetsz hozzá, és talán az új csajáról is mesél neked...

Ezen mindenki átesik, egészen addig lesz szar, amíg nem találsz valaki mást. Még nyár van, ne szúrd el. :)

2012. aug. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem, ettől csak nehezebb lesz a felejtés.


Én próbáltam, de pokoli volt. Másrészt a barátság a kapcsolat után soha nem lesz már ugyanolyan, mint előtte.


24/N

2012. aug. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem érdemes tartani vele a kapcsolatot! Én is ugyan így voltam az exemmel, barátságnak indult, szerelem lett belőle. Szakítás után 1 hónapig bírtuk a barátságot. Nagyon szar érzés volt, hogy nem érhettem hozzá. Tovább nem is ment, mivel tudtuk, hogy megint csak az lenne, mint az elején. Szóval mára ott tartunk,hogy nem is beszélünk egymással. Piszkosul rossz ez így az elején, de idővel megszokod és rájössz, hogy tényleg nem érdemes vele tartani még a barátságot sem! Ezzel csak magadnak ártanál és pont nehezebben felejtenéd el és sokkal jobban fájna a szakítás! Persze ez a te döntésed, de én már végig játszottam ezt 2x, szóval merem állítani, hogy az a legjobb megoldás, ha megszakítasz vele minden kapcsolatot. Pláne, ha gyorsan akarsz felejteni! ;)


19/L

2012. aug. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igazatok van...így visszaolvasva tényleg jó nagy hülyeségnek tűnik a felvetésem a kérdésben... :(
2012. aug. 8. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!