Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 1 év szakítás után megkeresett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 év szakítás után megkeresett a volt párom, hogy találkozni szeretne. Szerintetek érdemes lenne?

Figyelt kérdés

majdnem 5 évig voltunk együtt, nagy szerelem volt a miénk, rengeteg közös programmal, élményekkel, együtt örüléssel, sírással stb. De az utolsó pár hónapra elromlott és úgy döntöttünk, hogy bár fájni fog mindkettőnknek véget vetünk neki. Most viszont közel egy év után felhívott, hogy már régóta gyötri a gondolat mi lehet velem, szeretne találkozni, de nincs semmi hátsó szándéka. Vajon fogunk tudni rendesen beszélgetni, nem fog hülye érzés kerülgetni minket a múlt miatt? Bevallom engem is érdekelne mi van vele, mert nincs közös ismerősünk, nem tudok róla semmit.

Volt már itt valakinek hasonló története, hogy esetleg jóba lettek az egykori exel? Érdekelne:) Köszi ha válaszolsz!

23L



2012. aug. 6. 14:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan találkozz vele. Főleg, hogy ennyi időt töltöttetek együtt. Simán lehet akár egy barátság a dologból, főleg hogy nem haraggal váltatok el.
2012. aug. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, hogy túl vagy e a szakításon és érdekel e, mi van vele. Ha igen, akkor érdemes, ha nem vagy túl rajta, vagy nem vagy kíváncsi rá, akkor nincs miért piszkálni a sebeket.
2012. aug. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

szerintem túl vagyok rajta és csak reménykedem, hogy nem csak elfojtottam eddig és ha találkozunk minden kizúdul belőlem

érdekel mi van vele, lehetséges, hogy találkozom vele, köszi a válaszokat!:)

2012. aug. 6. 14:41
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne hibázd el! A barátnômnek is ugyanez volt a gondja. Mondtam nem éri meg másodjára próbálkozni, de mellőzte véleményem. Meg is járta.. Gondold át többször mielőtt döntesz... 5 év már tuti nem lesz.. Sőt. Majd egyszer meghálálod az ismeretlennek...
2012. aug. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

nem szeretnék vele újra összejönni és szerintem neki sem ez a célja.

igazából szeretnék valami baráti kapcsolatot kialakítani

2012. aug. 6. 17:57
 6/9 anonim ***** válasza:
Oké, szerintem furcsa lesz az elején... de van rá esély:) Szorítok neked!
2012. aug. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi!!:)
2012. aug. 6. 20:45
 8/9 anonim válasza:
Istenem tudnak ám az emberek akkora baromságot mondani hogy az már félelmetes. Ki találta ki ezt a baromságot, hogy másodjára nem lehet jobb??? Kb ezer ellenpélda van rá. Az hogy az emberek 90%-a erre esküszik,hogy felesleges meg jaj majd ugyis megjarod, mind miért van? Gondolkozzatok már el. Pont ezért vannak az ilyen kérdések mert a sok mese eltakarja a valóságot. 5 évig voltak együtt azaz szerelem volt. Az,higy kialudt millio oka lehet. És arra senki sem gondol, hocy 1 év alatt mind a ketten tanultak abbol mi volt ami elromlott? Persze, hogy nem sak a betanított baromság, higy felmelegítve sak a káposzta. Az a francot. Valamelyik barom kitalálta és minden nyuszi ezzel takarozik. Mert félnek. Eszméletlen pár nyuszi válasza. Olvastam egyet miszerint a barátnőjének mondta, hogy Úgyis megbánod. És ő mondja magát barátnak? Ha így indul neki, hogy tömöd a fejét, mit vársz. Szánalmas.
2015. márc. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Tudom hogy mar nem aktualis de komoly nem birtam ki hogy ne írjam le.
2015. márc. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!