Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy értelmeznétek, ha ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy értelmeznétek, ha ezt kapnátok egy férfitól?

Figyelt kérdés

2 idézet nekem, de sokféleképpen értelmezhető.


Ti hogyan értelmeziktek?


"Egy párkapcsolat sokféle háborúságot, válságot, gyötrelmet rejthet magában. Hűtlenséget is. Hirtelen felszikrázó vad indulatokat. Mégis azt mondom, mindaddig érdemes csinálni, amíg a "szív szeme" átlát a viharok felhőin."


"Mi lesz, ha megbánt? Mi lesz, ha elhagy? Mi lesz, ha meghal? Nem tudnám elviselni. Ezért rövidre zártam, nehogy megtörténjen. És mondjak valamit? Ez volt életem legeslegnagyobb baklövése. Te most ugyanezt a hibát akarod elkövetni, és átkozott legyek, ha végignézem. Kockáztatni kell (...), muszáj. Én nem tettem, és nézz rám, boldogtalan vagyok, árnyéka vagyok önmagamnak. Ez nem azt jelenti, hogy sosem fog megbántani, de azt garantálom, hogy bármennyire is fog fájni, soha semmi nem lesz fogható ahhoz a fájdalomhoz, amit a megbánás okoz. Hidd el, én megtapasztaltam mindkettőt. A fájdalom semmi a megbánáshoz képest, amit nap mint nap érzek. Ne menekülj el!"


2012. aug. 8. 20:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Én úgy értelmezném, hogy nincs egy önálló gondolata.
2012. aug. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Összevesztem nagyon valakivel, akit nagyon szeretek. De hiába kérdezem akar-e velem maradni, nem ad választ.


Ezt kaptam tőle.

2012. aug. 8. 20:06
 3/12 anonim ***** válasza:
ott a pont.
2012. aug. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy mástól van, de nem ez a lényeg.
2012. aug. 8. 20:07
 5/12 anonim ***** válasza:
Szakításnak venném.
2012. aug. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 peterrboy válasza:
42%
szerintem is szakításnak tűnik, csak nem meri kimondani, de sajnos ez szakítás
2012. aug. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ennyiből és figyelembe véve hogy férfit irtál (tehát nem egy tini) túlteng benne a nárcizmus. A te szereped itt sokadlagos, nálad fontosabb az ő önsajnálata, ennek az érzésnek a megélése. Feltételezhetően minden mehetne tovább, ha bármilyen jelét adnád a behódolásodnak.


Válaszként küld neki vissza ezt a videót: http://www.youtube.com/watch?v=lo0_JsrWI_A

Azt hiszed viccelek, de nem, nem árt az orrára koppintani és még most felébreszteni hogy kapjon már a fejéhez.

2012. aug. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szakítás,egyértelmű...
2012. aug. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok és szerintem pont hogy nem akar szakítani! Hogy lehet ezt félreérteni? Olvassátok el mégegyszer!
2012. aug. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Az első idézet pont hogy arról szól hogy vannak problémák minden kapcsolatban, MÉGIS addig érdemes csinálni amíg megvan a szeretet.

A második idézetbe azt írja hogy inkább lezárt egy kapcsolatot mert félt hogy elveszítí, meghal, stb és EZ VOLT A LEGNAGYOBB TÉVEDÉSE. Kockáztatni kell! Ő nem tette, ezért boldogtalan. A lényeg az utolsó mondat: Ne menekülj el!

És ti ezt úgy értelmeztétek hogy szakítani akar? De okosak vagytok... :)

2012. aug. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!