Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már ilyen helyzetben? :D

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már ilyen helyzetben? :D

Figyelt kérdés
Volt barátnőm sims 3-ban csinált 1 karaktert rólam és azzal játszik hogy engem kínoz benne.. ez normális?:D

2012. aug. 8. 23:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
:))) bocs de ez nagyon vicces, örülj hogy nem woodooo babázik meg. Amugy ezt honnan tudtad meg?
2012. aug. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
öhm ez beteg jézzus szegény sim :SSSSSSSSS :D
2012. aug. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
érdekes :D
2012. aug. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ez nagyon beteg. Hagyd a p.csába töröld mindenhonnan!
2012. aug. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
ha te szakítottál vele akkor igen:DD
2012. aug. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Mókusgyilkos ***** válasza:
hát nem igazán. bár én anno csináltam torban 1 jc shadowot 1ik ismerős mintájára és jól hátba döftem vele mindenkit :D [bár ez inkább a csaj szexisségének volt betudható nem azért mert bajom lett volna vele sőt :D]
2012. aug. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Macs1209 ***** válasza:

Te meg 3D villában csinálj egy barátnőt az exről, és ítéld szex általi kivégzésre, töltsd fel youtubera és

küldd el neki a linket :D Legalább ott meg lesz reszelve

normálisan

2012. aug. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
véletlen összeismerkedtem exem egy barátnőjével aki eddig nem ismert engem, ő jött oda hozzám ismerkedni mert már "mintha látott volna engem valahol" nem is olyan hosszas társalgás után ráhibázott a teljes nevemre ami eléggé kacifántos kitalálni fejből szinte lehetetlen szóval megkérdeztem hogy honnan jött rá? és azt felelte egyik barátnőjénél sims-eztek onnan voltam neki baromi ismerős és aztán kiderült hogy az a barátnő az én exem :) nem tudom sírjak vagy nevessek?:D
2012. aug. 8. 23:45
 9/13 anonim ***** válasza:

érdekes sztoriXd szal egy sims karakterről felismert téged :D

jó kocka lehet az exed... :D

2012. aug. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
inkább szadista :D
2012. aug. 8. 23:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!