Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az ilyen lányokról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az ilyen lányokról?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm de olyan ismerős, hogy látásból ismerjük egymást. Sose mondok ilyet de nem éppen egy szuper csaj sőt kifejezetten csúnyácska. Nagy krumpli orr, aránytalan nyomott fej, és egyáltalán nem nőies. Mégis egy ribancként viselkedik és hihetetlen beképzelt. Vannak képei amin a melleit összenyomja és direkt behajol stb...

Mégis kb minden héten más pasival van kapcsolatban és beharangozza, hogy örökké szereti. Olyan képeket tölt fel közösségi oldalra, hogy minden szögből smárol vagy egyéb. És még a kép címei is bomba nő pasijával vagy ilyenek meg jó csaj vagyok című. És mindegy milyen pasi csak gondolom megdugják és annyi utána kidobja. De tényleg olyan rút egy csaj borzalmas. :S Én szánalmasnak találom. Ti mit gondoltok?

Én sem vagyok szép de csúnyának se mondom magam de mégse viselkedek ribiként pedig megtehetném ha akarnám de nem akarom mert szánalmas viselkedésnek tartom.


2012. aug. 6. 12:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
hát először is az ilyeket megölném másodszor ne foglalkozz vele
2012. aug. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Zacskót rá és 1 szer dugható típus :) amúgy nekem is inkább a 16-17 éves érettebb lányok jönnek be :) akivel lehet hülyülni,de ha kell akkor komoly is tud lenni :) éés egy kis romantika sem árt :) de ízlések és pofonok valakinek csak a szánalmas ribi kell
2012. aug. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 jin ***** válasza:
One shot,but not for me.
2012. aug. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Mindenki maga választja meg az életmódját, a természetének megfelelően.


Túl sok ember van ahhoz, hogy ítélkezhessek fölöttük (talán a NagyFőnök is ezt mondta, amikor észrevette, hogy elszaporodtunk :P )


Gondolni gondolok én is egyes más dolgokat, de alapból szóba nem állnék vele és nem a rútsága miatt.

2012. aug. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

1. Kompenzál.

2. "Élvezi" a fiúkat.

3. Ne "irigykedj" (tudom, nem), de ha ő így boldog, akkor annyi, ő dolga.

2012. aug. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Én már hamarosan 20 leszek és nekem még most van az első kapcsolatom és komoly kapcsolat szóval ez mindent elmond ő meg 16 éves és meg se tudja számolni mennyi volt neki.
2012. aug. 6. 12:41
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyok irigy főleg rá nem mert én megválogatom kikkel barátkozok és a kapcsolatomban és jóban-rosszban együtt vagyok és nem a szex miatt vagyok együtt a párommal (mert vannak ilyenek is). Én is boldog vagyok csak sose tudtam azt érteni, hogy az ilyen lányoknak miért van ekkora képük a semmire.
2012. aug. 6. 12:43
 8/14 anonim ***** válasza:
És mi a rossz abban, ha valaki csak a szex miatt van együtt? Ha nem irigyled, akkor a legjobb, ha hidegen hagy, ennyi. :)
2012. aug. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Tévedsz, nem irigylem mert nincs miért. A kérdésem nem az irigységgel függ össze azért nem hagyj hidegen mert érdekelt mások, hogy látják. Mi a baj azzal aki csak a szex miatt van együtt a párjával? Tudod ez az érdek kapcsolat. Csak ennyi de valaki ezzel is tudd élni.
2012. aug. 6. 13:34
 10/14 anonim ***** válasza:

"Mi a baj azzal aki csak a szex miatt van együtt a párjával? Tudod ez az érdek kapcsolat."


Kis fogalomzavar. Érdekkapcsolat = amikor csak azért szexelsz, hogy legyen kapcsolatod, pénzed, státuszod, bármi.


Ha a szexért szexelsz az szexkapcsolat.


Persze, ha a leányzó nem élvezetből teszi, hanem "státuszt" akar így, az más!

2012. aug. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!