Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a vibrátor?

Figyelt kérdés

Tudom, hülye kérdés de nem tudom...

De abban biztos vagyok, hogy ebbe a témakörbe tartozik.



2012. aug. 9. 07:52
1 2
 11/19 Golan Trevize ***** válasza:
Előzönek: a némelyikben az mindegyikben, pont ezért vibrátor a neve.
2012. aug. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Mi az,kilences csaknem irigy vagy,mert én jó vagyok az ágyban?(8-as)
2012. aug. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
a legjobb kielégítők mi fiúk vagyunk!!!
2012. aug. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Köszi mindenki válaszát.

8-9-es elhiszem hogy jól ki tudnátok elégíteni esetleg engem vagy bárki mást de van barátom és azt szeretném, ha ő venné el tőlem a szűzességemet.

8-as. Nyugi találsz majd valakit, akit kedvedre elégíthetsz ki.

9-es. Mi lenne, ha visszafognál a pofádból. Egy 16 éves ugyanolyan jól tud kielégíteni, mimt pl egy 18(+). Sőt... lehet, hogy jobbam is. Szóval inkább már ásd a sírodat, mint hogy prédikálj.

2012. aug. 9. 15:27
 15/19 anonim ***** válasza:
Van barátnőm,nem azért írtam..de egy kis önfényezés mindig jól esik:D(8)
2012. aug. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

"9-es. Mi lenne, ha visszafognál a pofádból. Egy 16 éves ugyanolyan jól tud kielégíteni, mimt pl egy 18(+). Sőt... lehet, hogy jobbam is. Szóval inkább már ásd a sírodat, mint hogy prédikálj."


Először is arcomból, mert a lónak van pofája.

Másodszor pedig a jó büdös qrva anyádat te sperma nyelő kis rohadt g.ciláda!

Harmadszor pedig ásd te a sírodat kis gyökér b.zi remélem hamarosan oda is kerülsz! xD

2012. aug. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Te egy elmebeteg állat vagy,tudtad?
2012. aug. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Bocsánat, hogy elmondtam a véleményem!

És nem tolerálom a csúnya beszédet, szóvá leg szíves.

És baj az, ha kiállok valaki mellett. Tudod, én n véletlenül csinálom ezt:

Én az általánosba nem voltam az osztály középpontjába. Sokan nem szerettek engem. Alsoba mindig mindenki csúfolt ezért-azért. És akkor mindig meg kellett vedenem magam és ez most már ösztönből jön. Mindig meg akarol mást védeni.

Szóval tényleg bocsi, ha megbantottalak. De én a suliba.csak úgy tudtam magam védeni, ha durván szóltam vissza. Másképp nem hagyták abba.

Remélem megérted és még egyszer bocsi

2012. aug. 9. 20:46
 19/19 anonim ***** válasza:

Egy 16 évesnek nagy az arca, egy másik hozzászólónak elgurult a gyógyszere, a Kérdező meg gyermekkori sérelmeit hajtja...


LoL :D

2012. aug. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!