Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szerelmi bánatnál létezik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelmi bánatnál létezik nagyobb fájdalom?

Figyelt kérdés
És itt most nem olyanokra gondolok, amikor valakinek az életében minden más is pocsék és az összevéve rosszabb. Csak hogy mondjuk így egyenként véve a dolgokat, mondjuk családtag halála, vagy bármi más, lehet rosszabb a szerelmi bánatnál?
2012. aug. 9. 10:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
érzelmi szintek mélységét,nem igazán lehet összehasonlítani..sokan sokféleképp élik meg.De h 'császárnő' egyszerűcske példájánál maradjak,összességében,bizony lehet megrázóbb,egy komoly fizikai fájdalomtól..Testi tünetei is lehetnek az összeomlásnak,drasztikus fogyás,hajhullás,és szervi betegségek eredője is lehet. Mentális kontrollvesztésről nem is beszélve..amúgy normálisnak tűnő de érzelmileg labilis emberek,ebben az állapotban gyilkolni is képesek..(megcsalót,szeretőt) Egy gyászfolyamat hasonlóan egy családtag elvesztéséhez..a lényegi különbség annyi,hogy a családtag hiánya egy élet át elkísér.. a szerelem pedig újra megtalálhat ;)
2012. aug. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
A szerelmi bánatnál sokkal rosszabb dolgok is történnek. Sokkal szomorúbbak. De a legnagyobb fájdalmat akkor is a szerelmi bánat okozza. Akárhogy is nézzük. Mert az máshogy fáj,mint a többi rossz dolog. A többi fájdalmat megértik az emberek,de ezt csak te értheted,senki más...
2012. aug. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Számomra a szerelmi bánat az,amit olyan mélyen,intenzíven élek meg,hogy totálisan a padlóra tud küldeni,teljesen ki tud készíteni,egyszerűen tönkretesz.Szóval ha engem kérdezel,az ember az összes lelki fájdalom közül ezt éli meg a legnehezebben,szerintem.Nyilván vannak ennél fájóbb lelki problémák,történések is,de véleményem szerint ez az,ami a legjobban felőröli az embert.
2012. aug. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
77%

Ezt mindenki másképp éli meg. Én nekem olyankor semmi bajom. Edzek bulizok haverokkal vagyok. Mondjuk olyankor jobban mint általába, de olyankor mindennel azon vagyok, hogy a legjobban érezem magam. Rengeteg dolog fog még történi az életedbe ami a padlóra fog küldeni, és mindig felkell állni.

Neke mindig azt szokták mondani, hogy én olyan vagyok olyankor mint egy gép, hogy nem bírnának így élni /2 osztálytársam mondta/ én meg annyit mondtam nekik, hogy én is érzek nekem is fájnak azok a dolgok mint amik nekik csak én megtanultam azt, hogy ha valami nem úgy van ahogy én szeretném max egy kicsit duzzogok majd felkelek a "padlóról" és járok tovább, teszem a dolgom mert nem állhatok meg egy percre se attól, hogy nem úgy alakulnak a dolgaim ahogy én akarom.

2012. aug. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen van, ha az ember a gyerekét veszíti el, annál nem lehet nagyobb fájdalom, remélem sosem kell megtapasztalnom... A szerelmi bánatot minden ember átéli és igenis szükség van rá, sokat tanul belőle az ember és fejlődik a személyisége. Ez is kell ahhoz hogy értékelni tudd a későbbi kapcsolatodat na meg hogy igazán tudd hogy kire is és milyen kapcsolatra van szükséged. Még ha ez most nem is vigasztal de majd rájössz később ha túl leszel rajta és megint boldog kapcsolatban fogsz élni. Hidd el nincsenek véletlenek.
2012. aug. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
A szerelmi bánat állítólag olyan, mint mikor az embernek meghal egy nagyon közeli szerette. Nekem még szerencsére nem halt meg olyan szerettem, ami nagyobb bánatot okozott, mint mikor elhagyott egy olyan fiú, akibe nagyon szerelmes voltam, de addig örülj szerintem, amíg ez a legnagyobb bánatod.
2012. aug. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
44%

Igen.

Amikor kikötöznek egy székhez, az illyaidat egyenként facsavarral odacsavarják a karfához és harapó fogóval lehúzzák az ujjaidról a körmöt. Utána egy százas szöget hozzában felkalapálnak az ujjcsontodba.

És hogy még ez sem elég, egy kínzó körtét dugnak a végbeledbe amit szépen lassan szétcsavarnak.

2012. aug. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

A barátnőmnek balesete volt, és leszakadt a lába.

A kórházban anputálni kellett... Hát az nagyon fájhatott!

2013. máj. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!