Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok egy lányba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lányba de nem érdeklem őt. Mit tehetnék hogy legalább tudjak vele személzesen beszélni?

Figyelt kérdés

Egész nyáron nem láttam, írtam neki hogy mi van vele, vissza is írt.

Mondtam neki hogy beszélhetnénk majd de azt írta hogy most nem ér rá. Nem tudom miért nem akar látni, azt írta hogy semmi baja velem, mégis ellentmondásos a két dolog.

Nem tudja hogy szeretem. Biztos hogy sejt valamit mert ha nem érdekelne akkor nem írtam volna neki.


Nem tudom kiverni ezt a csajt a fejemből és nincs is más lány aki tetszene.


2012. aug. 9. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem terhes vagy. figy. tesó próbálj meg vele dumálgatni ne legyél erőszakos.
2012. aug. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
valószínűleg érzi hogy bejön neked és így kellemetlennek érezné a találkozást. az idő a legjobb gyógyszer. lesznek még más lányok. biztos
2012. aug. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem érdekel más lány.
2012. aug. 10. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!