Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? 16 éves fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? 16 éves fiú vagyok. Életemben először érzem úgy, hogy szerelmes vagyok.

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy a lány Nyíregyházán lakik, én pedig Budapesten, (ami nem kis távolság). Nem vezethetek oda, mert ugyebár még kiskorú vagyok, és egyéb módon se tudok odamenni, mert a szüleim nem engednek el egyedül. Nem is lenne miért odamenni, mert olyan szinten az elején vagyunk a dolognak, hogy még nem is tudom az ő érzéseit, csak azt, hogy teljesen beleestem, és mindig ő jár az eszemben már 2 éve. Ritkán találkozunk, és amikor találkozunk is akkor is csak a szomszéd lányon keresztül, mert ők barátnők. A helyzetet tovább bonyolítja, hogy a szomszéd lány pedig belém van esve, de nekem ő nem tetszik, és ugyebár mivel csak rajta keresztül találkozhatok a szerelmemmel, ezért teljesen el vagyok veszve. Próbáltam már az egészet elfelejteni olyan reménytelennek éreztem a helyzetet, de nem megy.

Mit tegyek?



2012. aug. 8. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
37%
Akkor menj egyél egy pizzát, jobb lesz.
2012. aug. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Oldd meg hogy találkozzatok kettesben, esetleg beszélj anyáddal/apáddal a dologról,úgy könnyebb az ilyesmit kivitelezni ha van aki támogat. :)
2012. aug. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt most én is ennék.
2012. aug. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Scotty97 ***** válasza:
Hát ecsém, ez szívás... már meg ne haragudj.
2012. aug. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Biztos ami biztos, dugd meg a szomszéd csajt.
2012. aug. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!