Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 19 éves lányhoz idős egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 19 éves lányhoz idős egy 26 éves pasi?

Figyelt kérdés
2012. aug. 9. 23:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem
2012. aug. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nem én 20 vagyok a barátom 30 :), és már több mint egy éve együtt vagyunk és remek a kapcsolatunk!
2012. aug. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Relatív... Tőletek függ... nem a legidálisabb kor ehhez a korkülönbséghez, de hamar megoldódik. 23-30... az már profibb :) Ha addig bírjátok nem lesz gond szerintem
2012. aug. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
teljesen más az életünk. Én most kezdem a fősulit, ő meg már dolgozok
2012. aug. 9. 23:33
 5/11 A kérdező kommentje:
dolgozik
2012. aug. 9. 23:33
 6/11 anonim ***** válasza:
Magamnál fiatalabbal nem kezdek.
2012. aug. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ezt nektek kell tudnotok, hogy mennyire zavar titeket. Ha a legkisebb kétséged is felmerül, nem biztos, hogy menni fog a dolog.
2012. aug. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Engem barátnőm aki 25 egy 34 éves-re cserélt mondjunk ez szerintem már tényleg abszolút nem normális:D de én amikor ugye ő 25 éves én meg 19 majdnem ugyan az mint a tiéd ....nekem nagyon rossz volt a kapcsolat folyton parancsolgatni akart, én meg uralkodó típus vagyok és nagyon nagy veszekedésekbe fajult a dolog, sőt egy horror volt a kapcsolat. De lehet fordítva ez nem olyan.
2012. aug. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez a jó, mire elvégzed a főiskolát, addigra már ő megteremt talán mindent a házassághoz, gyerek vállaláshoz.
2012. aug. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a korkülönbség nem számít, minden azon áll, hogy a két félnek milyen az életfelfogása, mennyire társai egymásnak. Teljesen mindegy hogy tanultok vagy dolgoztok. Az, hogy az embernek párja van, egy állapot. Ettől még a napirend nem borul, csak ismerkedés helyett a pároddal töltöd az időt (vagy épp összeköltöztök). Egyébként a személyes véleményem az, hogy 10 év még meg se kottyan, számomra teljesen természetes. Ha 2 ember igazán harmonikus kapcsolatban él, akkor 25 év se sok... Megvannak a hátulütői, de müködhet, csak ekkora korkülönbségnél tudni kell kezelni ezeket. Viszont 7 év...? Mi az...? Semmiség. :)


N

2012. aug. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!