Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem mit akarhat töllem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem mit akarhat töllem? Ez normális?

Figyelt kérdés
Az exem mostanában egyre furcsábban viselkedik velem olyan mint aki visza akar hòditani vagy hasonlò és a baratja is azt mondta hogy. azt mondta hogy ösze akar velem jönni. Èn már kezdtem tùl lèpni rajta ès tessèk . Amikor megkerdeztem tőle hogy mi a helyzet hogy mègis miért csinálja ezt akkor azt mondta hogy ő nem csinal semmit . :-?? Ès jòl összevesztünk . :( Azòta eltelt 1 hèt ès nem beszèltunk . Nem tudom mi van a fejèben ès mièrt csinálta ezt :-?? :(

2012. aug. 9. 23:47
 1/3 legly ***** válasza:
100%

3 dolog lehet...


1. Vagy csak arra kellesz neki...

2. Vagy rájött h téll szeret s nem tud nélküled élni.

3. Vagy csak szórakozni akar veled.


Üdvözlettel

Legly

2012. aug. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Dugni akart
2012. aug. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
szerintem csak szòrakozott (hozzáteszem tizen..èvesek vagyunk ès mèg mind2 szüzek) :)):-??
2012. aug. 12. 02:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!