Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20-30 körüli lányok is szereti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-30 körüli lányok is szeretik még/nem utasítják vissza, ha egy barátjuk (haver) ölelést kér/ad?

Figyelt kérdés
2012. aug. 10. 18:02
 1/7 A kérdező kommentje:
ha egy fiú ad/kér
2012. aug. 10. 18:02
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. aug. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
gondolom szeretik
2012. aug. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Vélemény nyilvánításnak is örülnék, hogy ki mit gondol :) Meg kort is írjatok.
2012. aug. 10. 19:07
 5/7 anonim ***** válasza:

Én pl. nagyon szeretek ölelést adni/kapni. :)


18/L

2012. aug. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is szeretek ölelést kapni, de azért sokszor jó tartani a tisztes távolságot. Hozzátenném, hogy nőként műszaki szakra járok, ahol ugye köztudottan kevés a lány és haver ide vagy oda részegen minden srácnál elgurul kicsit a bogyó. Ha ilyenkor engedek egy ölelést, akkor hirtelen a hátsómon érzem a kezét stb. Ilyenkor jobb nem belemenni ilyen érintkezésekbe és általában ki is szoktam húzni magamat ezekből a szitukból, pláne hogy van párom.

Nekem sem tetszene, ha ő ölelgetne mindenféle nőket.

Természetesen ha nincs párom, szeretethiányos vagyok, akkor kicsit nyitottabban reagálok ilyen közeledésekre, de így nem tartanám fairnek. 22/L

2012. aug. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem az ölelést, csak a ha van párom, akkor tőle. Mások nálam nem férnek bele az intim zónámba, és testileg távolságtartó vagyok, az érintéseket se szeretem, gondolok itt egy egyszerű váll, kéz érintésre.
2012. aug. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!