Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, más is van úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, más is van úgy, hogy csak 13-15 év körüli tini lányoknak jön be?

Figyelt kérdés

Nagyon nem jó ez így. Igazi nőt szeretnék, egy érett gondolkodás, hűséges, ragaszkodó, kedves, megértő, humorérzékkel megáldott lány személyében. Elegem van, hogy fb-n is csak ilyen kis éretlen, buta, tini lányok nyomulnak rám. Igen, sajnos pechemre testre csak 16-17-nek szoktak nézni, de valójában már 23 leszek nem soká. Itthon edzek (fekvőzöm, hasprés, kézisúlyzós gyakorlatok ) gőzerővel, de a súlyok nem akarnak jönni, nagyon gyors a anyagcserém is, ezért mindig is vékony alkat voltam, ezekhez a vasággyal 40kg-ós tini srácokhoz beillek, ha olyan göncökben járok, mint ők és mivel alacsony vagyok, ez sincs épp előnyömre. A lányok aranyosnak szoktak mondani élőben meg babapofinak is mondtak már, de ez nekem nem jelent jót, mert így totál esélytelen lennék egy huszonéves nőnél. Pedig hozzájuk már igazi férfi kell és én testileg is távol állok ettől.

Egy ideig adtam esély, hogy ismerkedjek főleg 14-15 éves lányokkal, de rájöttem, hogy nagyon éretlenek még és én már normális kapcsolatra vágyom. Úgy érzem, mintha gyerek testbe zárt felnőtt lennék. Mindig érettebb gondolkodású voltam a kortársaimnál és a legidősebb is az osztályaimban, de ennek ellenére épp én néztem ki mindig a legfiatalabbnak szinte a osztályban.


2012. aug. 10. 23:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Hányszor kérdezed még meg ezt? De hogy válaszoljak, én nem vagyok ilyen. Gyúrni járok, szedtem fel némi izmot, körszakállam van, bár az arcom nem annyira karakteres, de így is bőven 20 felé nézek. Annak ellenére, hogy összvissz 170cm magas vagyok. Ne kérdezgesd már ugyanazt mindig mellékelve az önéletrajzoddal. 23/f
2012. aug. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hanzy te vagy az?:DD
2012. aug. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Remek partyk vannak nyugdíjas klubbokban,ahol a nénik majd ellátják a bajaodat.Egy jóóó 65 évesnél nincs is jobb weheheh....Egyem azt a kis babapofikádat....
2012. aug. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!