Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudom hogy bejövök e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom hogy bejövök e egy srácnak?

Figyelt kérdés
A helyzetem sajnos kicsit problémás... Egy évfolyamra járunk, sok közös barátunk van, de igazából csak a nyáron ismerkedtünk össze jobban facebookon, és nem is tudunk nagyon találkozni, mert messze lakunk egymástól, de jövőre mindketten koleszosok leszünk, eddig csak én voltam. És az egyik barátnőm szerint bejöhetek a srácnak, de még kideríteni nem tudott semmit. Sok közös témánk van, először ő írt rám, aztán több alkalommal én rá. Körülbelül így hogy állapíthatom meg hogy bejövök neki, pl. egy beszélgetés során ? L13
2012. aug. 11. 05:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Célozgatni fog hogy tetszel neki,pl : ha megakar téged valamit tanítani amit te nem tudsz,vagy ilyesmi.

De ha ő keresett meg először az is jelnek tekinthető.

Amúgy mit csinálsz 5:45kor?

2012. aug. 11. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
5:45kor azért vagyok már fenn, mert nyitva felejtettem az ablakomat és az utcánk másik végén egy hülye kakas kukorékol, de megfogom egyszer fojtani :'D Egyébként köszi a választ, még ha esetleg másnak is van hozzáfűznivalója azt szívesen látom :D
2012. aug. 11. 06:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, eléggé sanszos, h tetszel neki!
2012. aug. 11. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Mókusgyilkos ***** válasza:

van realitása.

bár h 13 évesen miért kell még pasi az számomra rejtély bár amíg nem játsszátok a nagylányt és a nagyfiút addig nem probléma.

2012. aug. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Egyébként nem szeretnénk szerintem "nagylányt meg nagyfiút" játszani. De egyébként mégegy kérdés... Írjak rá esetleg én facen vagy várjak hátha rámír ?:) Egyik barátnőm azt mondta hogy kezdeményezzek én is egy picit, és írjak rá, de érdekelne más véleménye is.
2012. aug. 11. 13:05
 6/6 anonim válasza:
Nemértelek titeket...Miért facebook-on kell beszélgetni vele?Hidd el sokkal jobb élőben mint a gép előtt és így az arckifejezését is látod facen csak odatol egy smielit de ebből nem tudsz meg sokat.....
2012. dec. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!