Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most nem szeretném elrontani,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most nem szeretném elrontani, mit csináljak?

Figyelt kérdés

December végén elmondtam 4hónap után, hogy eléggé bejön nekem (persze hosszabban fogalmazva). Mivel annyira nem ismertük egymást, csak én voltam totál odáig érte (máig nem értem miért...) szóval ő finoman visszautasított, azóta nem is beszélünk és van egy pár kínos pillanatunk... Sikerült mostanra nagyjából túltennem magam rajta és tetszik egy másik srác, akivel sokkal jobb viszonyban mint a másikkal és közvetlenebb, kedvesebb is. Írnék neki facebookon, de 1.nem tudom mit, 2.nem nézne e furán, hogy most én minek írok neki, 3. ha el is kezdenénk beszélgetni, nem szeretném, hogy már azt írjam neki "hűű de jó pasi"

Mit csináljak?:/


2012. márc. 16. 21:26
 1/1 anonim ***** válasza:
manapság semmi nincs abban, ha egy lány ír egy pasinak facebookon. keress vmi közös eseményt amin voltatok vagy pletykát és arról beszélgessetek.
2012. márc. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!